Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
 
تأسیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در دامغان/ایجاد دانشکده علوم پزشکی 
 
 
دانشگاه آزاد اسلامی  -
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید سرزده از واحد دامغان گفت: با پیگیری مسئولین و تخصیص امکانات، شاهد تأسیس واحد علوم و تحقیقات در این واحد دانشگاهی نیز خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار آنا از دامغان، دکتر فرهاد دانشجو ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی بصورت سرزده از واحد دامغان این دانشگاه بازدید کرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی که به منظور شرکت در مجلس ترحیم یکی از بستگان در شهر دامغان حضور پیدا کرده بود جهت بازدید از واحد دامغان در این واحد دانشگاهی حضور یافت و در جوی کاملا صمیمانه در کنار استادان ، کارکنان و دانشجویان، به بررسی مشکلات و استماع پیشنهادات و نظرات اهالی دانشگاه پرداخت.
دانشجو طی بازدید از دانشکده ها، سلف سرویس ، فضای سبز و کتابخانه واحد دامغان در گفتگو با عباسپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بیان داشت: زیرساختهای فراوانی در این واحد دانشگاهی ملاحظه شد و این واحد با بیشترین تعداد رشته های آموزشی در مقطع تحصیلات تکمیلی مایه مباهات است.
رییس دانشگاه بنا به رویت توانمندی ها گفت: شرایط برای ایجاد دانشکده و رشته های علوم پزشکی در این شهر و واحد دانشگاهی وجود دارد و ان شاء الله در آینده با تحقیقات و مطالعاتی که صورت خواهد پذیرفت شاهد تأسیس این دانشکده نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان خواهیم بود .
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه بازدید خود در جمع اساتید دانشکده فنی و مهندسی حضور پیدا کرد و اعلام داشت : شما عزیزان سرمایه های واحدهای دانشگاهی هستید و ارتقاء شما باعث ارتقاء دانشگاه ، تولید علم و توسعه فرهنگ جامعه خواهد شد لذا کیفی سازی خدمات آموزشی باید سرلوحه کار اساتید و اعضای هیئت علمی قرار گیرد.
دانشجو در ادامه، پای صحبتهای اساتید و اعضای هیئت علمی واحد دامغان نشست و ضمن آشنایی با مشکلات ایشان، با اعلام دستور در شرایط خاص به حل مشکل اساتید اقدام کرد.
از نکات حائز توجه در این بازدید حضور دانشجو در جمع دانشجویان و گفتگو با ایشان بود و دانشجویان نیز در صحبت هایی صمیمانه در خصوص نحوه ارائه خدمات آموزشی و دانشجویی و مشکلات نقل و انتقالات سخن گفتند .
دانشجو در پاسخ به سوال دانشجویان در کیفیت اجرای بخشنامه نقل و انتقالات گفت: از 15 خرداد ماه سال جاری لغایت 15 تیرماه، دانشجویان می توانند با مراجعه به دفاتر نقل وانتقالات در واحدهای دانشگاهی نسبت به ثبت نام در سایت ویژه نقل و انتقالات اقدام کنند مراتب پس از اتمام زمان ثبت نام، بررسی و به دانشجویان اعلام خواهد شد .
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به همراه علی آبادی فرماندار ، نصرتی شهردار و عباسپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از قطعه زمینی که جهت تأسیس و راه اندازی واحد علوم و تحقیقات در نظر گرفته شد بازدید کردند و فرماندار دامغان نیز موافقت خود را جهت واگذاری زمین به مساحت بیشتر و نیز تخصیص 100 واحد از واحدهای ساختمانی "مسکن مهر" به واجدین شرایط در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان اعلام کرد.
دانشجو در پایان بازدید خود تأکید کرد که با پیگیری مسئولین و تخصیص امکانات شاهد تأسیس واحد علوم و تحقیقات در این واحد دانشگاهی نیز خواهیم بود .
حسین عباسپور رییس واحد دامغان نیز در گزارش مبسوطی به عملکرد و توفیقات واحد اشاره کرد و یادآور شد : واحد دامغان مطابق مقررات سازمانی و وزارت علوم 34 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 2 رشته گرایش در مقطع دکتری در سطح تحصیلات تکمیلی دارد و قریب به 34 درصداز جمعیت 5700 نفره دانشجویی، در مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل اند .
مترجم:  
منبع :
خبرگزاری آنا

تاريخ ايجاد: 09/03/1391 11:00 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 11/03/1391 06:29 ق.ظ