Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
با اعلام برگزیدگان؛ 
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مولف پرکار جشنواره کتاب سال دانشجویی شد 
 
 
  -
آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی جهاد دانشگاهی و برگزیدگان این جشنواره صبح امروز در پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بیست و چهارمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی امروز با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد. در این دوره از جشنواره 780 اثر به دبیرخانه ارسال و پس از داوری و حذف آثار فاقد شرایط در مجموع 660 اثر شامل 437 اثر تالیفی و 223 ترجمه‌ای به مرحله اصلی رقابت وارد شدند تا در 6 گروه مورد طبقه‌بندی و ارزیابی قرار بگیرند.

در آیین اختتامیه این جشنواره که صبح امروز برگزار شد در مجموع 38 نفر به عنوان برگزیده و شایسته تقدیر انتخاب شدند که 5 نفر از آنها از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هستند. دانشگاه آزاد اسلامی با 119 اثر نظر فراوانی تعداد آثار ارسالی بعد از دانشگاه‌های دولتی در رتبه دوم قرار گرفت.

در بخش اصلی امین ابراهیمی دهکردی با کتاب محرک توسعه شهری، الزامات و رویکردها از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در رشته شهرسازی در جایگاه سوم قرار گرفت. در بخش ویژه و در شاخه فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی، کتاب فرهنگ سوگ شیعی اثر محسن حسام مظاهری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

در بخش شایسته تقدیر علی قاسمی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با کتاب جغرافیای شهری در بخش اصلی جغرافیا در جایگاه نخست این حوزه و اثر حمید جلیلی رائی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب به عنوان طراحی و ساخت چرخ دنده هیپوئیدی در شاخه مهندسی مکانیک شایسته تقدیر شناخته شد.

همچنین در بخش جنبی آرش رستمی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، در رشته مهندسی عمران به عنوان مولف پرکار بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی شناخته شد.

در پایان این همایش نیز از بهرام رضایی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان استاد خادم کتاب، از دانشگاه امام صادق به عنوان ناشر برتر در حوزه علوم انسانی و اسلامی و از نشر ابن‌سینا در حوزه علوم پزشکی و روانشناسی به عنوان ناشران برتر تقدیر شد.

فراخوان این دوره از جشنواره در فروردین امسال با امکان حضور همه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور و طلاب مولف و مترجم کار خود را آغاز کرد. جشنواره دارای سه بخش اصلی ویژه و جنبی است که در بخش اصلی شرکت‌کنندگان آثار خود را در 6 گروه علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

بخش ویژه بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی نیز به موضوعات اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال، آثار منتشر شده دانشجویان فارسی نویس، فضای مجازی، گردشگری، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی، مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم و تجاری‌سازی دانش و فناوری‌های نوین اختصاص یافت.

مترجم:  
منبع :
 

تاريخ ايجاد: 29/08/1396 05:44 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 29/08/1396 02:15 ب.ظ