Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
معاون پژوهش دانشگاه آزاد رودهن خبر داد 
رونمایی از محصولات جدید مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد رودهن 
 
 
  -

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن از رونمایی از محصولات جدید مرکز رشد واحدهای فناور این واحد دانشگاهی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، مالک میرهاشمی اظهار کرد: سه محصول جدید تولیدشده در شرکت ترانه‌های شفابخش طبیعت مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در نمایشگاه فن بازار ملی سلامت که آبان‌ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد.
وی افزود: این محصولات حاصل ماه‌ها تلاش و پیگیری مجموعه شرکت ترانه‌های شفابخش طبیعت است که در حوزه گیاهان دارویی در مرکز رشد مستقر و مشغول فعالیت است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: مرکز رشد واحدهای فناور از آذرماه سال 94 با استقرار 10 واحد فناور کار خود را آغاز کرده است.
میرهاشمی ادامه داد: این مرکز در حال حاضر با استقرار 16 واحد فناور در زمینه‌های مختلف فناوری ساختمان، گیاهان دارویی، نانورنگ و نانوپوشش، آبزیان، لیزر، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، کشاورزی و با دارا بودن دو ساختمان اداری و یک ساختمان کارگاهی و گلخانه‌ای مشغول فعالیت است.
وی گفت: مرکز رشد در ماه‌های گذشته تجربه شرکت در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی را کسب کرده و به نمایش توانمندی‌ها و محصولات فناورانه واحدهای مستقر اهتمام داشته است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بیان کرد: آخرین اقدام، حضور این مرکز در نهمین جشنواره بین‌المللی نانو و ارائه پنج محصول جدید در حوزه فناوری نانو شامل نانو پودرهای رنگ الکترواستاتیک و بسته‌بندی‌های هوشمند مواد غذایی، تولید شرکت‌های نانو پیگمان نهال و بسپار پیشرفته شریف است.
میرهاشمی از برگزاری سومین نشست مراکز رشد منطقه 4 استان‌های تهران، قم، مرکزی، البرز و علوم تحقیقات در مرکز رشد واحدهای فناور واحد رودهن در هشتم آبان‌ماه خبر داد و افزود: مطابق دستور معاون پژوهش و فناوری سازمان، ریاست منطقه 4 مراکز رشد به مرکز رشد واحدهای فناور رودهن واگذار شده است.

 

مترجم:  
منبع :
 

تاريخ ايجاد: 27/07/1395 05:16 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 27/07/1395 01:47 ب.ظ