Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد؛ 
ارائه وام در راستای حمایت از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان 
 
 
  -
تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی از نیمه‌وقت به تمام‌وقت، نحوه بهره‌برداری دائمی از سالن نمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی و راهکارهای حمایت از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان از موضوعاتی است که در جلسه هیات رییسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح چهارشنبه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اعضا برگزار شد.
دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدای این جلسه از برگزارکنندگان جشنواره فرهیختگان و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه در سالروز تاسیس دانشگاه قدردانی کرد و مقرر شد از عوامل دست‌اندرکار از جمله معاونت‌های پژوهش و فناوری، اداری و مالی و عمرانی و دفتر روابط عمومی در مراسمی تقدیر شود.
پس از ارائه گزارش کمیسیون تخصصی آموزش، مقرر شد تبدیل نوع همکاری از نیمه ‌وقت به تمام‌وقت با شرایطی چون موافقت واحد محل خدمت متقاضی، دایر بودن رشته تحصیلی متقاضی در واحد محل خدمت، متقاضی هیات علمی یکی از مراکز آموزشی یا پژوهشی معتبر باشد و پس از طرح و تایید در هیات اجرای جذب استان‌ها در شورای جذب و بورس سازمان مرکزی دانشگاه مطرح و تصمیم‌گیری شود.
همچنین مقرر شد به مربیانی که مشغول به تحصیل بوده و قرارداد بورس با واحد دانشگاهی ندارند، تا تاریخ 31 شهریور مهلت داده شود تا نسبت به عقد قرارداد بورس با واحد دانشگاهی اقدام کنند. معاونان آموزشی واحدها موظفند به تمام اعضای هیات علمی با مرتبه مربی مهلت در نظر گرفته شده را به صورت کتبی ابلاغ کنند.
در این جلسه موضوع دائمی کردن نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه مطرح و قرار شد این مکان به عنوان نمایشگاه دائمی و حسب مورد معاونت‌ها،حوزه ها و واحدهای دانشگاهی جهت عرضه محصولات از جمله محصولات دانش‌بنیان از آن استفاده کنند.
در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مصوب شد، استفاده از این مکان برای برپایی نمایشگاه توسط متقاضیان خارج از دانشگاه با عقد قرارداد امکانپذیر باشد.
حمایت از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی نیز یکی دیگر از مصوبات این جلسه بود، بر این اساس مقرر شد از منابع این حمایت از محل منابع بانک‌ها از جمله بانک ملت، صندوق کارآفرینی امید و ... پیگیری و اجرایی شود.
همچنین تاکید شد که معاون پژوهش و فناوری گزارش مبسوطی از مصرف بودجه پژوهشی، عدم مصرف آن، آسیب ها و چالش ها ارائه تا حسب مورد در خصوص نحوه مصرف آن روش های اجرایی شناسایی شود.
معاون علوم پزشکی دانشگاه نیز موضوع گسترش ایجاد دفاتر و مراکز توسعه آموزشی در واحدهای غیر پزشکی دانشگاه که مجری رشته‌های پزشکی هستند را مطرح و با اجرای پایلوت EDO در واحد نجف آباد که دارای 13 دانشکده غیرپزشکی است، موافقت شود.

 

دانش‌آموخته عزیز:

پیشنهاد می‌شود در صورت تمایل با کلیک روی این لینک، اخبار سایت را به هم‌دانشگاهی و دوستان خود معرفی کنید.

(این امکان برای افرادی که در سایت ثبت‌نام نموده‌اند، فراهم است.)

 

 

مترجم:  
منبع :
 

تاريخ ايجاد: 07/03/1395 05:36 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 07/03/1395 01:06 ب.ظ