Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
دانشگاه‌های ایران
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
وب سایت مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد 
 
 
  رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استقبال چشمگير كشورهاي همسايه ايران نظير روسيه، ارمنستان، عراق و پاكستان براي شركت در آزمون IELTS ،از راه اندازي وب سایت مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.iauset.com خبر داد.

به گزارش آنا، محسن عسکری رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر افزود:به منظور رفاه حال داوطلبان و اطلاع رسانی از چگونگی ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون های IELTS در دانشگاه آزاد اسلامی وب سایت این مرکز راه اندازی شد.

وی ادامه داد:کلیه اطلاعات مربوط به شرايط ثبت نام ، رزرو و تاریخ برگزاری آزمون ها بر روی این سایت که به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده ،قرار گرفته است.

وی یادآور شد:سایت مذکور مجهز به سامانه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت آن لاین بوده و داوطلبان می توانند به کلیه اطلاعات مربوط به تعداد شرکت کنندگان و مراکز برگزاری آزمون ها دسترسی یابند.

عسگری ادامه داد: 10 مركز در راستای توسعه كمربندي مراکز برگزاری آزمون IELTS در سراسر کشور،راه اندازی خواهند شد که تا کنون مجوز تاسیس نخستین مرکز در کرمانشاه اخذ شده است.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی تنها مجری برگزار کننده آزمون های IELTS مطابق با استانداردهای موسسه IDP در خاورمیانه است که خوشبختانه در بازرسی های به عمل آمده و ارزیابی های صورت گرفته از سوي اين موسسه ؛ چک لیست موارد اصلاحی ارائه شده به این مرکز سفید بوده که این مساله حاكي از کیفیت بسیار بالای برگزاری این آزمون ها و دقت و صحت آن دارد.

عسکری خاطرنشان کرد:تمامی مراحل اجرایی مربوط به برگزاری آزمون از لحظه ثبت نام تا تولید کارنامه ، شامل برگزاری آزمون،هیات ممتحنه، مراقبین،تصحیح اوراق،ارزیابی مهارت های Speaking, lessoning, Writing و Reading بر عهده مركز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی مي باشد.

رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی ، به فعاليت برخي از موسسات آموزشی در ایران که لزوما دارای استانداردهای مورد نیاز برای برگزاری کلاس های آموزشی IELTS نیستند، اشاره کرد و افزود:به منظور افزایش کیفیت آزمون ها و سطح دانش زبان انگليسي داوطلبان، دانشگاه آزاد اسلامی در آینده ای نزدیک اقدام به برگزاری دوره های Pre-IELTS می کند.


تاريخ ايجاد: 21/03/1390 05:52 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 19/04/1390 12:10 ب.ظ