Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
دانشگاه‌های ایران
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات هرمزگان فعالیت خود را آغاز کرد  
 
 
  رییس منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامی با معرفی دکتر صمد حمزه یی به سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات هرمزگان در بندرعباس از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.

وی افزود : این دانشگاه در آینده نزدیک با جذب هیات علمی کارآمد و مجرب با افزایش رشته های کارشناسی ارشد و تصویب رشته های دکترا خدمات گسترده خود را به جوانان کشور به خصوص استان هرمزگان ارائه خواهد کرد .

به گزارش ایسکانیوز، دکتر کرم الله دانشفرد در مراسم معارفه رییس واحد علوم و تحقیقات هرمزگان که با حضور روسای واحدهای منطقه 15 و جمعی از مسؤولین استان حضور داشتند دانشگاه آزاد اسلامی را بزرگترین دانشگاه حضوری جهان معرفی کرد که در سومین دهه عمر خود توانسته با سرمایه گذاری در بعد کیفیت ، پله های ترقی و پیشرفت را یکی بعد از دیگری پشت سر بگذارد و مسیر توسعه را در جامعه هموار سازد .

وی کسب افتخارات بزرگ این دانشگاه را در عرصه های بین المللی شاهدی بر ادعای خود خواند و تصریح کرد :دانشگاهی با عمر کوتاه و عملکردی قوی و کسب مقام های جهانی در زمینه های ربوکاپ، بتن و... و با داشتن اختراعات و ابداعات فراوان و کسب مقام اول مقالات isi در کشور گوی سبقت را از دیگر دانشگاه ها ربوده و می رود تا با نزدیک شدن به استانداردهای جهانی بر تمام جهان سایه گستری نماید .

رییس منطقه 15 دانشگاه با مهم قلمداد کردن تحصیلات تکمیلی در مقاطع ارشد و دکترا تاکید کرد : برای رسیدن به توسعه پایدار در کشور نیاز است تا در تمام عرصه ها و رشته ها متخصص و کارشناس پرورش دهیم و این مهم بدون گسترش مراکز علمی و پژوهشی جامه عمل نخواهد پوشید .

عضو برجسته هیات علمی دانشگاه ، با معرفی دکتر صمد حمزه ئی به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد غلوم و تحقیقات برای وی آرزوی موفقیت کرد و از وی خواست با الگو قرار دادن فرمایشات و نصایح مقام معظم رهبری در نشست خود با استادان و دانشجویان کشور، راه رشد و بالندگی این منطقه از جنوب کشور خواستار شد . 


تاريخ ايجاد: 27/07/1389 04:12 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 27/07/1389 12:45 ب.ظ