Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
دانشگاه‌های ایران
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
ثبت نام جذب اعضاي هيات علمي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي از جمعه آغاز مي‌شود  
 
 
  رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت از آغاز مهلت ثبت نام جذب اعضاي هيات علمي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي از 15 مهر خبر داد.

 محمد حسين اسدي در گفت‌وگو با ایسنا، با بيان اينكه ششمين فراخوان انتخاب اعضاي هيات علمي پيماني در رشته‌هاي علوم پايه و باليني دانشگاه‌هاي علوم پزشكي به صورت متمركز از جمعه 15 مهرماه آغاز مي‌شود، اظهار كرد: ثبت‌نام متقاضيان تا 15 روز بعد از آغاز ثبت نام از طريق سايت‌هاي جذب اعضاي هيات علمي به نشاني htpp://aac.behdasht.gov.ir وhtpp://jazb.aac.behdasht.gov.ir انجام مي‌شود.

 وي با بيان اينكه واجدين شرايط نخبگي با امتياز ويژه در فرآيند جذب داراي اولويت هستند، اظهار كرد: البته مشروط بر اينكه گواهي نخبگي در زمان شركت در فراخوان را ارائه كنند.

 اسدي اولويت استخدام در هر دانشگاه و دانشكده در شرايط مساوي را با متقاضيان بومي دانست و خاطرنشان كرد: متقاضياني كه از طريق آموزش از راه دور فارغ التحصيل شده‌اند نمي‌توانند در فراخوان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي شركت كنند.

 وي با تاكيد بر اينكه شركت افراد مشغول به تحصيل در فراخوان ممنوع است، خاطرنشان كرد: شركت در فراخوان در دو دانشگاه مجاز است ولي داوطلب فقط مي‌تواند يكي از دانشگاه‌هاي مادر چون دانشگاه علوم پزشكي تهران، شهيد بهشتي، شيراز، اصفهان، تبريز، مشهد، كرمان و يا اهواز را انتخاب كند.

 اسدي با بيان اينكه در صورت انتخاب دو دانشگاه اولويت با انتخاب اول است، تصريح كرد: داوطلبان پس از پركردن فرم اينترنتي مربوط و اسكن مدارك مربوطه فرم‌هاي 16 گانه را دريافت كرده و پس از تكميل آنها به دبيرخانه هيات علمي دانشگاه مربوطه تحويل و يا از طريق پست ارسال كند.

 رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت با تاكيد بر اينكه استخدام اعضاي هيات علمي در مرتبه استاديار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافيايي و در مرتبه مربي به صورت تمام وقت است، اظهار كرد: حداكثر سن براي داوطلبان استخدام پيماني و رسمي كه مدارك كارشناسي ارشد داشته باشند 35 سال و براي دارندگان مدرك دوره‌هاي تخصصي، دانشنامه تخصصي و دانشنامه فوق تخصصي 45 سال است.


تاريخ ايجاد: 13/07/1390 03:34 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 13/07/1390 12:05 ب.ظ