Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار کانون
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي 
جشن ازدواجتان را با حداقل 20 درصد تخفیف برگزار کنید  
 
 
  -

دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي مي‌توانند از تسهيلات ممتاز و تخفيف حداقل 20 درصدي در خدمات تشريفات و پذيرايي جشن ازدواج و ساير مراسم هاي خانوادگي خود بهره‌مند شوند.
يكي از اهداف كانون فارغ‌‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه خدمات و تسهيلات در بخشهاي مختلف از جمله امور رفاهي و اجتماعي دانش آموختگان اين دانشگاه است لذا با توجه به سفارشات فراوان در خصوص ازدواج جوانان و تشكيل خانواده، امروزه اين امر مهم به سهولت امكان پذير نیست. در همين راستا بخش تسهيلات كانون با بررسي و مذاكره با مؤسسات و شركت‌هاي معتبر و ممتاز در سطح تهران تسهيلاتي براي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي ايجاد نموده تا مرکز تهيه غذاي قريشي خدمات خود را با تخفيف حداقل 20 درصد ارائه نماید.
اين تفاهم ويژه مراسم ازدواج فارغ التحصيلان و ساير مراسم‌هاي خانوادگي شامل كليه خدمات ارائه شده از قبيل پذيرايي، تشريفات، تهيه غذا، گل آرايي، چایخانه سنتی، آتش‌بازی و ... در شهر تهران و حومه است.
طبق این تفاهم‌نامه، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده آنها می‌توانند برای قراردادهای تا 10 میلیون تومان از 20درصد تخفیف پذیرایی، برای قراردادهای 10 تا 30 میلیون تومان از 20درصد تخفیف پذیرایی و خمات، برای قراردادهای 30 تا 60 میلیون تومان از 20 درصد تخفیف پذیرایی و خدمات به همراه شیرینی مراسم یا گل میز غذا و برای قراردادهای بیش از 60 میلیون تومان از 25درصد تخفیف پذیرایی و خدمات به همراه چایخانه سنتی یا آتش‌بازی استفاده کنند.
‌متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق نشاني اينترنتي www.aiau.ir و يا شماره 88777502 (از ساعت 8 تا 18) اقدام کنند. همچنين جهت دريافت معرفي نامه به منظور استفاده از خدمات فوق مي‌توانند به محل دفتر مركز ارتباط با دانش آموختگان واقع در تهران، بالاتر از ميدان ونك، خيابان دامن افشار، مجتمع پايتخت، برج B اداري، طبقه 7، واحد 704 مراجعه کنند.
دفتر مرکزی تهيه غذا و تشريفات قريشي در پاسداران شمالی، پایین تر از چهار راه فرمانیه، نبش نارنجستان یکم، پلاک 497 واقع شده است.

 

 

 

 

مترجم:  
منبع :
 

تاريخ ايجاد: 30/10/1395 03:49 ق.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 30/10/1395 12:29 ق.ظ