fa حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی پرداخت می‌شود مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی از پرداخت حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی خبر داد. 3/10/2020 4:47:08 PM 3/10/2020 4:46:47 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی پرداخت می‌شود

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی از پرداخت حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی خبر داد.
سه‌شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 16:47
حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی پرداخت می‌شود
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سعید صالح مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی با اشاره به استمرار فرآیند آموزش برای دانش‌آموزان گفت: همانطور که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد از ابتدای تعطیلات، آموزش تعطیل نیست؛ جریان آموزش از اولین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی نیز فعال بوده و فرآیند آموزش ادامه داشت.
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی ادامه داد: مدارس غیردولتی  موظف به ارائه برنامه درسی هستند لذا مدیران، فرهنگیان و معلمین این مدارس با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند و به انحاء مختلف و با استفاده از شیوه‌های متنوع الکترونیکی و شبکه‌های مجازی در بحث آموزش و یادگیری دانش‌آموزان فعال بوده و آموزش را ادامه دادند.
صالح، تعیین شهریه یک دانش‌آموز را  بر اساس هزینه‌های تمام شده برای یک مدرسه عنوان کرد و گفت : در  شرایط فعلی نیز مدارس موظف به پرداخت اجاره بهای ملک بوده و همچنین موسسین باید حقوق اسفند معلمانشان را پرداخت کنند.
وی تصریح کرد: هیچ یک از هزینه‌های مدارس کاسته نشده، نه اجاره بهایی حذف شده و نه حق التدریسی، و موسسین موظف به پرداخت آنها هستند و از اولیاء تقاضا داریم نسبت به پرداخت اقساط شهریه دانش آموزان خود مساعدت کنند تا موسسین بتوانند حقوق فرهنگیان را پرداخت کنند.
صالح افزود: از اولیا، موسسین و  معلمان می‌خواهیم تا در شرایط فعلی با همدلی و همکاری فرآیند آموزش را تداوم ببخشند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی