fa ثبت نام دوره‌های آموزشی تابستانه واحد علوم و تحقیقات آغاز شد ثبت‌نام دوره‌های آموزشی کوتاه‌ مدت که در رویداد «تابستان باز» واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود، آغاز شد. 7/8/2018 12:39:20 PM 7/8/2018 12:39:15 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام دوره‌های آموزشی تابستانه واحد علوم و تحقیقات آغاز شد

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی کوتاه‌ مدت که در رویداد «تابستان باز» واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود، آغاز شد.
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 12:39
ثبت نام دوره‌های آموزشی تابستانه واحد علوم و تحقیقات آغاز شد
به گزارش ایسنا، متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت که در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، می‌توانند از طریق سامانه آموزش تخصصی کوتاه مدت به نشانی http://training.srbiau.ac.ir/ اقدام به ثبت‌نام کنند.
فهرست دوره‌های آموزشی کوتاه مدت واحد علوم و تحقیقات در تابستان ۹۷ به همراه زمان دقیق برگزاری، میزان ساعات، اساتید دوره، دانشکده برگزارکننده و ظرفیت هر دوره از طریق لینک http://srbiau.ac.ir/fa/news/9816 قابل دسترس است.
بیش از ۱۰۰ دوره ویژه آموزش نرم‌افزارهای تخصصی مورد نیاز دانشجویان و پژوهشگران گروه‌های تخصصی و رشته‌های دانشگاهی با ظرفیت بالغ بر ۲ هزار نفر در برنامه تابستانه واحد علوم و تحقیقات توسط اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.
آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های پروپوزال‌نویسی، مقاله‌نویسی، نگارش رساله و پایان‌نامه، جستجو در پایگاه‌های اطلاعات و آشنایی با ثبت اختراع داخلی و بین‌المللی از دیگر دوره‌های آموزشی تابستانه واحد علوم و تحقیقات است که در قالب رویداد «تابستان باز» این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در تابستان ۹۷ دوازده دانشکده واحد علوم و تحقیقات کارگاه‌های معرفی کاربرد علوم و دوره‌های تخصصی عملی و کاربردی برگزار می‌کنند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی