fa برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در ماه جاری خبر داد. 12/1/2018 4:42:58 PM 12/1/2018 4:42:52 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
نجفی خبر داد

برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در ماه جاری خبر داد.
شنبه 10 آذر 1397 ساعت 16:42
برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، پیام نجفی مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی از تاریخ 17 تا 19 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، گفت: در این نمایشگاه صاحبان ایده و محصول و سرمایه گذاران دارای غرفه هایی مجزا خواهند بود.
وی با بیان اینکه محصولات بسیار زیادی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که باید به مرحله تجاری سازی و تولید انبوه برسد، اظهار داشت: یکی از رسالت های دانشگاه این است که به عنوان حامی، صاحبان ایده را به سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار متصل کند تا ایده ها و محصولات وارد عرصه اقتصادی کشور شود. به همین منظور اداره کل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه با همکاری معاونت های پژوهش و فناوری و معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.
مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در محل دائمی نمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واقع در سازمان مرکزی طبقه فوقانی پارکینگ طبقانی برپا می‌شود.
نجفی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که مراکز رشد مستقر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به نحو مطلوبی در حوزه ساخت تجهیزات پزشکی فعالیت دارند و از طرفی کشور به این تجهیزات نیازمند است، برگزاری این نمایشگاه می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.
وی ابراز امیدواری کرد: برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی منجر به عقد قرارداد بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه شود.
 
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی