fa بندهای مربوط به خصوصی سازی آموزش و پرورش در بودجه 98 حذف شد به گزارش ایرنا از خانه ملت، سید حمایت میرزاده عصر سه شنبه درباره جلسه امروز این کمیسیون افزود: ادامه لایحه بودجه سال 98 در حوزه آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت و اعضای این کمیسیون به تمامی تبصره‌های لایحه بودجه که به موضوع خصوصی‌سازی آموزش و پرورش از جمله تبصره مربوط به خرید خدمات آموزشی رأی حذف دادند. 1/9/2019 1:24:05 PM 1/9/2019 1:23:50 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
گزارش کمیسیون آموزش مجلس از وضعیت بودجه آموزش و پرورش

بندهای مربوط به خصوصی سازی آموزش و پرورش در بودجه 98 حذف شد

به گزارش ایرنا از خانه ملت، سید حمایت میرزاده عصر سه شنبه درباره جلسه امروز این کمیسیون افزود: ادامه لایحه بودجه سال 98 در حوزه آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت و اعضای این کمیسیون به تمامی تبصره‌های لایحه بودجه که به موضوع خصوصی‌سازی آموزش و پرورش از جمله تبصره مربوط به خرید خدمات آموزشی رأی حذف دادند.
سه‌شنبه 18 دی 1397 ساعت 13:23
بندهای مربوط به خصوصی سازی آموزش و پرورش در بودجه 98 حذف شد
وی ادامه داد: بند 3 و 4 تبصره 19، بند «د» تبصره 20 ، و 4 جزء بند «ب» و همچنین بند «ج» و بند «ز» تبصره 21 لایحه بودجه 98 که مربوط به موضوع خصوصی‌سازی بود، همگی حذف شد.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین برخی موارد تجمیع و کوچک شدن واحدهای آموزش و پرورش و پژوهشی همگی حذف شد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: اعضای کمیسیون معتقد بودند که موارد حذف شده هیچ کدام ماهیت بودجه‌ای نداشتند و دولت این موارد را در برنامه ششم و سایر قوانین دیده است.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی