fa امکان جذب ۳ هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه‌ها را داریم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی جذب هیئت علمی بودند اما ما امکان جذب حدود ۳ هزار نفر را داریم. 2/27/2019 4:24:04 PM 2/27/2019 4:23:58 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/18/06/1806176108_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/18/06/1806176108_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
وزیر علوم:

امکان جذب ۳ هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه‌ها را داریم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی جذب هیئت علمی بودند اما ما امکان جذب حدود ۳ هزار نفر را داریم.
سه‌شنبه 7 اسفند 1397 ساعت 16:23
امکان جذب ۳ هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه‌ها را داریم
به گزارش خبرنگار مهر، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بعداز ظهر دوشنبه در بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجویان نمونه که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: امسال دانشجویان بیشتری از دانشجویان دوره دکتری این فرصت را پیدا کردند که در فهرست دانشجویان نمونه قرار بگیرند و مجموع تلاش ما در وزارتخانه برای این است که توجه به جامعه دانشگاهی معطوف شود.
وی گفت: طبیعی است که دانشجویان نمونه، سرآمد هستند، اما دانشجویان ما همه صاحب استعدادهای خوب و برجسته ای هستند و در کلان موضوع دستاوردهای دانشگاه بیانگر این مهم است.
وزیر علوم اظهار داشت: به عنوان یک معلم دانشگاهی می گویم که وجود دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کنار اساتید دانشگاه یکی از محرک های قوی برای انجام و پیگیری تحقیقات علمی است.
غلامی تاکید کرد: دانشجویان به جز تحصیل و طی مدارج علمی در تولید علم و پیشبرد علم و فناوری هم موثر هستند و دانش آموختگان ما در آینده می توانند کارآفرینی داشته باشند و تحقیقات را ادامه دهند.
وی خاطرنشان کرد: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی جذب هیئت علمی بودند اما ما امکان جذب حدود ۳ هزار نفر را داریم.
وزیر علوم تصریح کرد: برای ماندن در کشور دلیل زیاد است و آینده از آن جوانان است و الگوهای موفقی را می توان از سال‌های اخیر برای جامعه پیدا کرد.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی