fa کارآفرینی یک ضرورت و وظیفه مهم برای مدیران دانشگاه است معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه توجه به کارآفرینی یک ضرورت و وظیفه مهم برای مدیران دانشگاه به شمار می‌رود، تصریح کرد: دانشگاه‌ها با وجود دانشجویان دغدغه‌مند باید به نوعی دانشگاهی اجتماعی باشند. 4/14/2019 4:26:49 PM 4/14/2019 4:26:36 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد:

کارآفرینی یک ضرورت و وظیفه مهم برای مدیران دانشگاه است

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه توجه به کارآفرینی یک ضرورت و وظیفه مهم برای مدیران دانشگاه به شمار می‌رود، تصریح کرد: دانشگاه‌ها با وجود دانشجویان دغدغه‌مند باید به نوعی دانشگاهی اجتماعی باشند.
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 16:26
کارآفرینی یک ضرورت و وظیفه مهم برای مدیران دانشگاه است
به گزارش ایسنا، دکتر حمید رضا طاهری، در نخستین رویداد ملی کارآفرینی اجتماعی با رویکرد کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی که در مجتمع کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: ویژگی اصلی یک کارآفرین موفق عمق نگاه وی است و به نحوی متفاوت به مسائل می‌نگرد.
طاهری عنوان کرد: معنای کارآفرینی به عنوان یک مسئولیت اجتماعی این است که دانشجویان در کنار تلاش برای کسب دانش و آگاهی، نگاه کارآفرینانه را در خود تقویت کنند.
محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز در ادامه مراسم اظهار کرد: همدلی مردم در حادثه سیل، معانی زیادی را به همراه داشت، اما نکته مهم آن مهربانی مردم ایران بود که کارآفرینی اجتماعی نیز یکی از مصادیق این مهربانی است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این رویداد بتواند آثار اجتماعی زیادی در جامعه به همراه داشته باشد و البته دانشگاه همواره با جامعه پیوند داشته است و همیشه پیش قدم و جلوتر از همه آحاد جامعه در میدان حاضر بوده و نقش‌آفرینی کرده است.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: دانشجویان قطعاً در این روزها نقش خود را جدی‌تر ایفا می‌کنند و ما در شورای شهر و شهرداری مشهد آمادگی این را داریم طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه‌ای که در زمینه اجتماعی شکل می‌گیرند را در فضای شهری اجرایی که به این طریق نقایص آن نیز برطرف می‌شود و چه بسا این طرح در سطح ملی هم توسعه پیدا کند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی