fa آشنایی با انواع وام ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بانک ملی ایران وام بگیرند که در ادامه انواع وام‌ها معرفی شده است. 5/13/2019 3:22:48 PM 5/13/2019 3:22:46 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

آشنایی با انواع وام ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بانک ملی ایران وام بگیرند که در ادامه انواع وام‌ها معرفی شده است.
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 15:22
آشنایی با انواع وام ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش خبرنگار حوزه صنفی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند هم از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان این دانشگاه و هم از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هم از تسهیلات منابع بانک ملی ایران بهره‌مند شوند.
 
تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند وام بلندمدت شهریه از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ کنند. دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در هر ترم تحصیلی ۵۰۰ هزار تومان، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یک‌میلیون تومان و دانشجوی دوره دکتری تخصصی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان با کارمزد چهار درصد اخذ و حداکثر ۶۰ ماه پس از فارغ‌التحصیلی آن را باید پرداخت کنند.
 
تسهیلات بانک ملی ایران برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
از سوی بانک ملی ایران نیز برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تسهیلاتی در نظر گرفته‌شده که این تسهیلات با ۱۴ درصد کارمزد همراه است و حداکثر تا ۶۰ ماه باید پرداخت شود. به دانشجویان کارشناسی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دانشجویان کارشناسی ارشد پنج میلیون تومان و به دانشجویان دکتری ۱۰ میلیون تومان از محل منابع بانک مرکزی تسهیلات اختصاص داده می‌شود.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی