fa ​«مهارت افزایی » ماموریت آموزش عالی درقبال شعار رونق تولید است معاون آموزشی وزارت علوم گفت: «مهارت افزایی » ماموریت آموزش عالی برای دانشگاه‌ها در قبال شعار سال 98 از سوی مقام معظم رهبری است که باید در برنامه های آموزشی و درسی بازنگری و بازتعریف شود. 5/15/2019 3:24:45 PM 5/15/2019 3:24:44 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
معاون آموزشی وزارت علوم

​«مهارت افزایی » ماموریت آموزش عالی درقبال شعار رونق تولید است

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: «مهارت افزایی » ماموریت آموزش عالی برای دانشگاه‌ها در قبال شعار سال 98 از سوی مقام معظم رهبری است که باید در برنامه های آموزشی و درسی بازنگری و بازتعریف شود.
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 15:24
​«مهارت افزایی » ماموریت آموزش عالی درقبال شعار رونق تولید است
مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به شعار سال 98 که ماموریت مهارت افزایی را برای آموزش عالی مشخص کرده است،گفت: مهارت افزایی ماموریت آموزش عالی برای دانشگاه‌ها در قبال شعار سال 98 از سوی مقام معظم رهبری است که باید تلاش کنیم تا فارغ التحصیلان دانشگاهی بتوانند در جامعه نقش آفرینی کرده و در مقوله تولید تاثیر گذار باشند.
وی افزود: امروز آموزش عالی نیازمند بازنگری و باز تعریف برنامه آموزشی و برنامه درسی با سرعت و قوت بیشتری است که باید با یک نگاه کاربردی دانش آموختگان در جامعه اثر مثبت بگذارند.
شریعتی نیاسر اضافه کرد: تصور می‌کنم یک بعد دیگر کار در راستای شعار سال جاری این است که تلاش کنیم یک فضای هم افزایی را در ارتباط با مراکز آموزش عالی و مراکز صنعتی با انعقاد قرار داد ایجاد کنیم که حرکت در این سمت نقش آموزش عالی در رفع مشکلات جامعه را پر رنگ تر می کند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی