fa جشنها و مراسمهایتان را با 20 درصد تخفیف برگزار کنید دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از تسهیلات ممتاز و تخفیف 20 درصدی در خدمات اجاره سالن، تشریفات، خدمات و پذیرایی (منوی غذا) جشن ازدواج و سایر مراسم های خانوادگی خود در هتل پارسیان انقلاب بهره‌مند شوند. 5/25/2019 12:41:21 PM 5/25/2019 12:41:11 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/19/05/1905116447_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/19/05/1905116447_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

جشنها و مراسمهایتان را با 20 درصد تخفیف برگزار کنید

دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از تسهیلات ممتاز و تخفیف 20 درصدی در خدمات اجاره سالن، تشریفات، خدمات و پذیرایی (منوی غذا) جشن ازدواج و سایر مراسم های خانوادگی خود در هتل پارسیان انقلاب بهره‌مند شوند.
شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 12:41
جشنها و مراسمهایتان را با 20 درصد تخفیف برگزار کنید
یکی از اهداف کانون فارغ‌‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه خدمات و تسهیلات در بخشهای مختلف از جمله امور رفاهی و اجتماعی دانش آموختگان این دانشگاه است. با توجه به سفارشات فراوان در خصوص ازدواج جوانان و تشکیل خانواده، امروزه این امر مهم به سهولت امکان پذیر نیست؛ در همین راستا بخش تسهیلات کانون با بررسی و مذاکره با مؤسسات و شرکت‌های معتبر و ممتاز در سطح تهران تسهیلاتی برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد نموده تا تشریفات خاقان هتل پارسیان انقلاب خدمات خود را با تخفیف 20درصد ارائه نماید.
این تفاهم ویژه مراسم ازدواج فارغ‌التحصیلان و سایر مراسم‌های خانوادگی همچون ولیمه حج، مراسم ترحیم، جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی خانوادگی و... برای خدمات اجاره سالن، تشریفات، خدمات و پذیرایی (منوی غذا) در تهران و حومه است.
طبق این تفاهم‌نامه، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و بستگان درجه اول آنها (پدر، مادر، همسر و فرزند) می‌توانند برای هر مراسم با معرفی‌نامه کتبی جداگانه بدون هیچگونه سقفی در میزان سفارش یا تعداد آن به دفتر پذیرش تشریفات مراجعه نمایند.
‌متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق نشانی اینترنتی www.aiau.ir و یا شماره 22008406 (از ساعت 9 تا 17) اقدام کنند. همچنین جهت دریافت معرفی‌نامه به منظور استفاده از خدمات فوق می‌توانند به محل دفتر مرکز ارتباط با دانش‌آموختگان واقع در تهران، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان پابرجا، بلوار آیینه، نبش گل یخ، ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی، بلوک غربی، طبقه چهارم، واحد 403 مراجعه کنند.
کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی جهت تسهیل در اخذ معرفی‌نامه، امکانی را فراهم نموده تا دانش‌آموختگان درخواستشان را به‌صورت تلفنی به کانون اعلام کرده و کانون معرفی‌نامه را در اسرع وقت برای تشریفات ارسال نماید.
دفتر مرکزی تشریفات خاقان هتل پارسیان انقلاب در خیابان طالقانی، بین ولیعصر و حافظ، جنب بنیاد شهید واقع شده است.
این تفاهم‌نامه از تاریخ 25/3/98 تا 15/6/98 منعقد گردیده است.fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی