fa حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از هسته‌ها و واحدهای فناور معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از محصولات و دستاوردهای دانش بنیان هسته‌ها و واحدهای فناور واحد خمینی شهر بازدید کرد. 7/7/2019 6:42:29 PM 7/7/2019 6:42:20 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801148779_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801148779_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از هسته‌ها و واحدهای فناور

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از محصولات و دستاوردهای دانش بنیان هسته‌ها و واحدهای فناور واحد خمینی شهر بازدید کرد.
یکشنبه 16 تیر 1398 ساعت 18:42
حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از هسته‌ها و واحدهای فناور
به گزارش دانشگاه آزاد اسلامی، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در مرکز رشد و باشگاه پژوهشگران و نخبگان واحد خمینی‌شهر از محصولات و دستاوردهای دانش بنیان هسته ها و واحدهای فناور این واحد دانشگاهی بازدید کرد.
در این بازدید دو ساعته، آخرین اختراعات و ابتکارات پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از جمله تولیدات رشته مهندسی پزشکی مورد توجه قرار گرفت.
دهقانی فیروزآبادی با اظهار خرسندی از همت و پشتکار پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، فعالیت های انجام شده پژوهشی در این واحد دانشگاهی را چشمگیر دانست و گفت: باید دستاوردهای تحقیقاتی به سمت بازار مصرف و بهره مندی جامعه از آن هدایت شود.
وی افزود: شرکت‌ها و واحدهای فناور در دانشگاه باید فعالیت خود را توسعه داده و پس از ارائه یک محصول، بلافاصله به سمت ابتکارات جدید پیش بروند.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بازاریابی و فروش محصولات تولیدی فرآیندی زمان‌بر و دارای روش های مخصوص به خود است که باید در حوزه مربوطه پیگیری شود.
دهقانی فیروزآبادی ادامه داد: محقق و مبتکر دانشگاهی یا مسئولان واحدها و شرکت های فناور نباید وقت و زمان ارزشمند خود را بر روی یک محصول تولیدی متمرکز کنند، بلکه لازم است پویایی و سرزندگی در این گونه شرکت‌ها به گونه ای باشد که جامعه هر روز منتظر خبرهای جدید از محصولات تازه و فعالیت های مبتکرانه آنان باشد.
وی همچنین بر حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از شرکت ها، هسته ها و واحدهای فناور در واحدهای دانشگاهی تأکید کرد و گفت: در دوره جدید سعی خواهیم کرد با حضور در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور، در جهت رونق تولیدات و محصولات پژوهشی در دانشگاه و حل مشکلات و مسائل محققان و پژوهشگران گام برداریم.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی