fa نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. 11/27/2019 4:44:07 PM 11/27/2019 4:44:04 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد

نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 16:44
نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد
داوطلبان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org نسبت به مشاهده نتیجه پذیرش خود مطلع شوند.
 حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره تعداد پذیرفته شدگان در این مرحله اظهار داشت: در بخش دانشگاه های دولتی تعداد ۱۶ هزار و ۳۰۰ نفر و در دانشگاه آزاد اسلامی هشت هزار و ۲۱۹ نفر برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدند.
وی افزود: همچنین ۲ هزار و ۹۴ نفر هم به صورت مشترک در دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شدند که این داوطلبان باید تنها یک دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان آغاز ثبت نام از این پذیرفته شدگان در دانشگاه ها خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان در صورت عدم اعلام برنامه ‌زمانی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است برای ثبت‌نام در روزهای ۱۰ و ۱۱ آذرماه به دانشگاه ها مراجعه کنند.
توکلی یادآور شد: پذیرفته شدگان به شرط دریافت مدرک تحصیلی حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.
به گزارش ایرنا، ‌آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه امسال برگزار شد که بیش از ۱۶۰ هزار نفر بدون احتساب دانشگاه آزاد در این آزمون پذیرفته شدند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی