fa به هیچ عنوان با استارت‌آپ‌ها رقابت نکنید، ۱۰۰ درصد می‌بازید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی گفت: به هیچ عنوان شانس رقابت با استارت آپ ها را ندارید و صد درصد می بازید. 12/18/2019 9:04:44 AM 12/18/2019 9:04:36 AM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801126026_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801126026_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
معاون علمی رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی:

به هیچ عنوان با استارت‌آپ‌ها رقابت نکنید، ۱۰۰ درصد می‌بازید

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی گفت: به هیچ عنوان شانس رقابت با استارت آپ ها را ندارید و صد درصد می بازید.
سه‌شنبه 26 آذر 1398 ساعت 18:04
به هیچ عنوان با استارت‌آپ‌ها رقابت نکنید، ۱۰۰ درصد می‌بازید
به گزارش  خبرنگار مهر، سورنا ستاری در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با بیان اینکه در مجموعه وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی به خاطر تولید داده های هواشناسی برای ما جز شرکت های مرز دانش محسوب می شود گفت: در حوزه هوشمند سازی در وزارت راه و شهرسازی اتفاقات خوبی افتاده است اما هنوز به آنچه باید باشد فاصله داریم.
وی افزود: البته باید بین هوشمند سازی و الکترونیکی کردن فرق بگذاریم. اینکه دیتاها را در یک جا جمع کنیم هوشمند سازی نیست بلکه الکترونیکی کردن است. در هوشمند سازی پلتفرمی ایجاد می شود که همه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها تحت آن فعالیت کنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خطاب به دستگاه های دولتی اظهار داشت: به هیچ عنوان با بچه های مجموعه استارت آپ ها رقابت نکنید. مطمئن باشید صد در صد می بازید. حتی یک درصد هم شانس پیروزی ندارید.
ستاری گفت: تنها راهتان این است که از این بچه ها حمایت کنید. رشد استارت آپ ها بسیار زیاد است. برخی استارت آپ ها هفته ای ۱۰ درصد رشد می کنند.
وی افزود: بازیکنان سنتی این حوزه حتما در بخش استارت آپ ها سرمایه گذاری کنند. اگر امروز وارد شوید شاید در آینده سهمی داشته باشید در غیر این صورت در آینده می بازید.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی