Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان

::. دانش آموخته عزیز به سایت خودتان خوش آمدید .::

خواهشمند است به توضیحات صفحات دقت فرمایید تا به سهولت مراحل عضویت در کانون و یا درخواست کارت شناسایی فارسی و انگلیسی را تکمیل نمایید :

1- نکته مهم اینکه آدرس الکترونیکی (ایمیلی که درج می نمایید) بعنوان نام کاربری (Username) شما محسوب شده و ضرورتاً برای هر بار ورود باید این نام کاربری را بصورت کامل مانند example@sample.com در قسمت مربوطه درج نمایید. بدیهی است که تغییر نام کاربری ثبت شده در شرایط فعلی مقدور نمی باشد.

2- با توجه به اینکه ارتباط کانون با اعضا و همچنین معرفی خدمات و استفاده از تسهیلات عمدتا از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود. از آدرس الکترونیکی (ایمیل) فعال، معتبر و اصلی خود استفاده نمایید تا از خدمات عمومی و تخصصی کانون مطلع شوید.

3- پس از کلیک بروی دکمه ثبت نام در سایت، نام کاربری (همان ایمیلی که درج می نمایید) و رمز عبور نمایش داده می شود، همچنین ایمیلی حاوی دو مورد فوق الذکر (نام کاربری و رمز عبور) برای شما ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل در شرایط متعارف تا 10 دقیقه بعد از ثبت نام سایت،، مجددا عملیات را تکرار کنید; به این نکته توجه فرمایید این احتمال وجود دارد که ایمیل ارسالی از طرف کانون بجای پوشه Inbox در پوشه Spam  شما قرار گرفته باشد. در صورت بروز مشکل از ساعت 8 تا 18در روزهای هفته (غیر تعطیلات) با شماره تلفن 88777502 دفتر ارتباط با دانش آموختگان - بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

4- در صورتیکه قبلاً در بخش ثبت نام در سایت با موفقیت ثبت نام نموده اید برای عضویت رایگان و یا درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی اینجا را کلیک و در ادامه می توانید درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان انگلیسی را ثبت نمایید. یادآور می شود برای پیوستن به اعضای کانون و یا درخواست کارت های شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی و انگلیسی، تکمیل بخش ثبت نام در سایت الزامی می باشد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش نموده اید اینجا را کلیک نمایید.

* بازدید کنندگان محترم توجه داشته باشند که عضویت در کانون رایگان است ولی برای صدور کارت شناسایی فارغ التحصیلی (حاوی اطلاعات تحصیلی و با تأیید اداره کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه) با توجه به هزینه های امور اجرایی، صدور، چاپ، خرید برخی تسهیلات و تخفیفات، بسته بندی و آماده سازی، ارسال، سایر هزینه های نیروی انسانی و ... انتخاب و پرداخت هزینه صدور برای یکی از انواع کارتهای زیر پیشنهاد می گردد:

انواع کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی برحسب مدت اعتبار

مبلغ صدور کارت (ريال)

1

کارت شناسایی فارغ التحصیلی پنج ساله

440.000

* متوسط هر سال 88.000 ريال

2

کارت شناسایی فارغ التحصیلی سه ساله

350.000

* متوسط هر سال 116.666 ريال

:: دارای برچسب هولوگرام امنیتی ویژه ::

 

کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان انگلیسی برحسب مدت اعتبار

مبلغ صدور کارت (ريال)

کارت شناسایی فارغ التحصیلی پنج ساله

380.000

" با هدف ابزاری برای معرفی دانش آموختگان در سمینارها و مجامع علمی و تخصصی و صنفی خارج از کشور "

 

:: دارای برچسب هولوگرام امنیتی ویژه ::

 و به سه روش:  * الف) پرداخت اینترنتی و سفارش کارت ها و انجام کل فرآیند در همین سایت * ب) پرداخت حضوری در شعب بانک ملی به شماره حساب 0106054901007 - به نام کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و تکمیل ادامه فرآیند درخواست صدور کارت در همین سایت * ج) غیراینترنتی – پرینت فرم درخواست کارت از سایت و واریز حضوری در بانک ملی به حساب کانون و تکمیل فرم و ارسال پستی آن.

* نکته مهم: در صورت واریز وجه مربوط به صدور کارت و ثبت درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی، به هیچ عنوان وجه واریزی عودت داده نخواهد شد.

* جهت دریافت فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی اینجا را کلیک نمایید.

* توصیه می شود برای سهولت کار و سرعت در فرآیند صدور کارت ها و همچنین اقتصادی تر بودن انتخاب از طریق روش (الف) و نوع کارت با بازه زمانی بالاتر را انتخاب نمایید.

* برای درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی (به روش الف و ب) بارگذاری تصویر مدرک تحصیلی (واضح و خوانا) مرتبط با دانشگاه آزاد اسلامی، کارت ملی و عکس الزامی می باشد.

 

::. مزایای بهره مندی از کارت شناسایی فارغ التحصیلان به زبان فارسی و انگلیسی .::

( ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی (

1- این کارت ها حاوی اطلاعات فارغ التحصیلی شما شامل ( نام و نام خانوادگی، رشته، مقطع، واحد دانشگاهی و سال فارغ التحصیلی و مدت اعتبار كارت )   می باشد.

2- براساس بخشنامه شماره 848430/48 مورخ 2/5/84 ریاست محترم دانشگاه، فارغ التحصیلان این دانشگاه در بکارگیری و استخدام در واحد و دوایر مرتبط در الویت بوده و روش شناسایی با ارسال کپی کارت شناسایی فارغ التحصیلی می باشد.

3- کارت شناسایی فارسی و انگلیسی پس از تأیید مدرک توسط اداره کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی صادر می شود.

4- طبق بخشنامه شماره 216054/80 تاریخ 9/11/82 ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی دارندگان کارت می توانند از خدمات کتابخانه، مراکز آموزشی و پژوهشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی براساس ضوابط آن واحد دانشگاهی بهرمند شوند.

5- برخی از خدمات، تسهیلات، تخفیفات ارائه شده توسط کانون مختص دارندگان کارت شناسایی فارغ التحصیلی می باشد، مانند : تخفیف ویژه کارت ورزش شهروندی، خدمات بیمه تکمیلی درمان، ثالث، بدنه و مسئولیت و ... نوین متعلق به بانک اقتصاد نوین، الویت دعوت به جشن ها و سمینارها و بازدیدهای تخصصی و غیره می باشد.

6- همراه داشتن این کارت می تواند معرف مشخصات تحصیلی شما باشد و کانون جهت هر گونه استعلام در این خصوص پاسخ خواهد داد. بدیهی است مدارک کلیه متقاضیان کارت شناسایی فارغ التحصیلی بر اساس تأیید و استعلام از واحد تحصیلی صادر خواهد شد.

7- صدور کارت شناسایی به زبان انگلیسی به منظور تسهیل امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در همایش‌ها، نشستها و نمایشگاههای علمی، صنفی، تخصصی و بازرگانی خارج از کشور و معرف شما در مصاحبه های استخدامی در شرکت‌های بین‌المللی مدرکی برای معرفی در اماکن عمومی و فضای کسب و کار خارج از کشور با ذکر مشخصات تحصیلی شما و ... می باشد.

8- صدور معرفی نامه عضویت در کانون فقط ویژه دارندگان کارت شناسایی فارغ التحصیلی دارای اعتبار می باشد.

==============================================================

لطفا در بخش ذیل نام و نام خانوادگی خود را به فارسی وارد نمایید.

 فرم ثبت نام در سایت

 
 
 
 
لطفا حروف در تصویر را وارد نمایید
این تصویر 6 حرف دارد حرف کوچک و بزرگ هر دو نوع قابل قبول است
حروف داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید 
در صورت واضح نبودن تصویر اینجا را کلیک نمایید.
 

::. فارغ التحصیل عزیز دقت فرمایید ثبت نام در سایت به معنی عضویت رایگان و یا ارائه درخواست صدور کارت شناسایی فارغ التحصیلی نمی باشد و این موارد با حداقل زمان در ادامه امکان پذیر است .::

 ‭(مخفی)‬ جزء وب XML