Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار بازار کار و فرصت‌های شغلی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
 
 
ثبت‌نام تکمیل ظرفیت جذب هیات علمی از فروردین سال 92 انجام می‌شود 
 
 
بازار کار و فرصت‌های شغلی  -
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان بهمن 91، یکشنبه شب به پایان می رسد اما ثبت نام تکمیل ظرفیت این مرحله از فروردین سال 1392 انجام خواهد شد.
محمدرضا مردانی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: متقاضیان جذب هیات علمی تا ساعت 24 امشب 20 اسفند ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه مرکز جذب به نشانی www.jazb.msrt.ir برای ثبت نام اقدام کنند و این مهلت تمدید نخواهد شد.
وی یادآور شد: سامانه جذب از فردا(دوشنبه) به مدت پنج روز برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان باز خواهد بود و افرادی که در این فراخوان ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به این سامانه اینترنتی، درصورت نیاز نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه الکترونیکی خود اقدام کنند.
به گفته مردانی، تاکنون حدود 19 هزار نفر برای ثبت نام در فراخوان بهمن ماه 91 جذب هیات علمی اقدام کرده اند که حدود چهار هزار نفر برای مقطع دکتری، هشت هزار نفر برای بورس و هفت هزار نفر برای مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.
وی تاکید کرد: شانس دارندگان مدرک کارشناسی ارشد برای جذب در قالب عضو هیات علمی بسیار ناچیز است، زیرا نیاز کمی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای جذب هیات علمی با مدرک کارشناسی ارشد اعلام شده است.
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم درمورد فراخوان تکمیل ظرفیت جذب هیات علمی این مرحله نیز توضیح داد: سامانه اینترنتی جذب از فردا 21 اسفند ماه برای بارگذاری نیاز دانشگاه ها در مرحله تکمیل ظرفیت باز می شود و دانشگاه ها حداکثر تا 20 فروردین ماه 92 فرصت دارند نیازهای جدید خود برای جذب هیات علمی در مرحله تکمیل ظرفیت در سامانه ثبت کنند.
وی گفت: متقاضیان می توانند از اواخر فروردین سال 92 برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت فراخوان جذب نوبت بهمن ماه 91 از طریق سامانه اینترنتی جذب اقدام کنند.
مترجم:  
منبع :
ایرنا

تاريخ ايجاد: 20/12/1391 06:34 ب.ظ
تاريخ آخرين اصلاح : 20/12/1391 02:05 ب.ظ