Skip Navigation Links
انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره كانون
خدمات و تسهیلات
بخشنامه‌ها
کانون واحدها
انتقاد و پيشنهاد
تماس با ما
سوالات متداول
چاپ صفحهمعرفی سایت به هم دانشگاهی
اخبار تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
انصراف از پیوندهای مرور
عضویت‌و‌صدور‌کارت‌فارغ‌التحصیلی:
ثبت نام در سایت
عضویت رایگان
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌فارسی
درخواست‌کارت‌شناسایی‌‌انگلیسی
درخواست‌تمدید‌یا‌تعویض‌کارت
ویرایش اطلاعات شخصی
آخرین وضعیت صدور کارت
سوالات متداول
بازیابی رمز عبور
انتقادات مربوط به کارت
رمز عبور برای درخواست‌های پستی
فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی (غیراینترنتی-پستی)
مشروح برنامه‌ها و خدمات کانون
اخبار:
بازار کار و فرصت‌های شغلی
تحصیلات تکمیلی و تخصصی
تشکل‌ها و نظام‌های صنفی
نظام وظیفه دانشگاهیان
دانشگاه آزاد اسلامی
کانون فارغ التحصیلان
ثبت نام متقاضیان کار
گزارش تصویری:
عکس‌ها
فیلم ها
معرفی سايت به هم دانشگاهی
ایده های فارغ التحصیلان
قابل توجه کلیه روان شناسان و مشاوران؛
-
معاونت انتظامی و رسیدگی به تخلفات صنفی و حرفه ای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره درخصوص استفاده از آرم سازمان اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد: به اطلاع کلیه روان شناسان و مشاوران می رساند، برحسب مصوبه ش... (ادامه)
رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران تشريح كرد؛
-
رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسكودا)، از اعلام نتایج آزمون وکالت سال جاری یک ماه پس از برگزاری آن، خبر داد و گفت: بر اساس توافقات صورت‌گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون وکال... (ادامه)
از سوی کمیسیون عمران انجام شد
فرصت یک‌ماهه به دولت برای ارائه لایحه اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان
-
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس از بررسی گزارش کمیته نظام فنی، اجرایی و مهندسی کمیسیون در خصوص طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در جلسه صبح ام... (ادامه)
هشتمین جایزه علمی "دکتر کاردان" اهدا می‌شود
-
هشتمین جایزه علمی "دکتر علیمحمد کاردان" به رساله‌های برتر دکتری در رشته‌های علوم تربیتی و روان‌شناسی اهدا می‌شود. به گزارش ایسنا، موسسه روا... (ادامه)
معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی:
ثبت بیش از 140 شرکت دانش‌بنیان در بخش کشاورزی
-
معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از ثبت بیش از حدود 140 شرکت دانش‌بنیان در بخش کشاورزی خبر داد.به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس در... (ادامه)
رییس دانشکده پرستاری اصفهان:
جذابیت شغل پرستاری کاهش یافته است
-
رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: جذابیت شغل پرستاری برای تعدادی از دانش آموختگان این رشته بدلایلی از جمله مسائل شخصی، حقوق... (ادامه)
رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:
دفتر کاریابی برای اشتغال فارغ التحصیلان علوم بهزیستی دایر می شود
-
رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از راه اندازی دفتر کاریابی برای اشتغال فارغ التحصیلان و برقراری ارتباط بین آنان با ارگان مرتبط با حوزه توانبخشی خ... (ادامه)
سومین کنگره ملی روانشناسی در دانشگاه تهران برگزار می شود
-
سومین کنگره ملی روانشناسی ۹ تا ۱۱ اسفندماه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می شود.به گزارش خبرنگار مهر، سومین کنگره ملی روانشن... (ادامه)
صلاحیت عمومی استخدام 8 هزارپذیرفته شده آموزش و پرورش تائید شد
-
سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: صلاحیت عمومی استخدام هشت هزار پذیرفته شده از طریق آزمون سال 95 آموزش و پرورش بررسی و تائید ش... (ادامه)
ارائه تازه‌ترین داده‌های علوم شناختی در سمپوزیوم نقشه‌برداری مغز ایران
-
از سوی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، اولین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران در مهر ماه امسال برگزار می‌شود.به گزارش ایسنا، آزمایشگاه ملی نقشه ... (ادامه)
سامانه ثبت درخواست فرهنگیان متقاضی نقل‌ و انتقال فعال شد
-
تسنیم:سامانه نقل‌وانتقال به منظور ثبت درخواست فرهنگیان متقاضی از تاریخ اول خرداد 96 به نشانی www.entegal.medu.ir فعال شده است.طبق دستورالعمل تفویض اخت... (ادامه)
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش:
مطالبات فرهنگیان را قبل از شروع سال تحصیلی پرداخت می‌کنیم
-
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: اگر دولت مبلغ مورد نیاز ما را تامین کند در پرداخت مطالبات فرهنگیان تاخیر نمی‌کنیم و قبل از شروع سال تحصیلی جدید ... (ادامه)
سرفصل‌های تغییرات پیشنهادی اصلاح قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان
-
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، با تشریح ضرورت‌های عمده اصلاح قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان، خط‌مشی‌های اصلاح قانون و سرفصل ... (ادامه)
معاون وزیر آموزش و پرورش:
سهم بیمه تکمیلی فرهنگیان تا 12درصد خواهد بود
-
معاون توسعه و پشتیبانی وزیر آموز ش و پرورش گفت: افزایش حق بیمه تکمیلی معلمان و فرهنگیان بیش از 12درصد در سال 95 و رقم آن بیش از 170 هزار ریال نخواهد ب... (ادامه)
رییس مرکز امور بین‌الملل و خارج از کشور آموزش و پرورش خبر داد
برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور برای 380 معلم
-
رییس مرکز امور بین‌الملل و خارج از کشور آموزش و پرورش با اشاره به دوره آموزشی 170 معلم برای اعزام به خارج از کشور از شنبه آینده گفت: آزمون اعزام به خا... (ادامه)
با حضور پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران صورت می‌گیرد
ارائه «دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت،حسابداری و اقتصاد»
-
اولین کنفرانس بین‌المللی «دستاوردهای نوین پژوهشی در مدیریت، حسابداری و اقتصاد»، 9 مهر ماه امسال با حضور پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران در دانشگاه ص... (ادامه)
فستیوال نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود
-
فستیوال نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشکی، اول شهریور ماه، مقارن با روز پزشک و بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا با حمایت پارک فناوری پردیس در اتاق بازرگانی صنایع... (ادامه)
٩ و ١٠ شهریور ماه سال جاری؛
اولین کنگره دانشجویی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی برگزار می‌شود
-
اولین کنگره دانشجویی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی در تاریخ ٩ و ١٠ شهریور ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.به گزارش ایسنا، با توجه به اینکه شع... (ادامه)
دکتر فریبرز درتاج کاندیدای چهارمین دوره روانشناسان سازمان نظام روانشناسی:
فارغ التحصیلان یکی از منابع کمک به دانشگاه‌ها هستند
-
دکتر فریبرز درتاج، معاون پژوهشی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با اشاره به 4 نسل مختلف دانشگاه در جهان از عقب ماندگی ایران در این حوزه انتقاد کرد و گ... (ادامه)
دکتر محمد حاتمی کاندیدای چهارمین دوره روانشناسان سازمان نظام روانشناسی:
سند تحول روانشناسی و مشاوره تدوین می شود
-
دکتر محمد حاتمی، مشاور عالی و معاون امور کمیسیون ها و نظارت حرفه ای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در مورد فعالیتهای دوره مدیریت دکتر اللهیاری اظ... (ادامه)
دکتر ناصر صبحی قراملکی کاندیدای چهارمین دوره هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی مطرح کرد:
برقراری شفافیت و سلامت اداری در ارکان مختلف سازمان نظام روانشناسی
-
چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در روز جمعه 25 تیرماه سال جاری برگزار می‌شود و دکتر ناصر صبحی قرا... (ادامه)
دکتر مژگان سپاه منصور کاندیدای چهارمین دوره هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی:
اهتمام جدی جهت ایجاد اشتغال‌زایی دانش آموختگان روانشناسی و مشاوره
-
دکتر مژگان سپاه منصور دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی و کاندید چهارمین دوره هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران اهداف پیشنهادی... (ادامه)
ثبت نام آزمون قضاوت سال ۹۵ آغاز شد
-
کلیه داوطلبان ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا با مدرک تحصیلی دانشگاهی در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت سازمان س... (ادامه)
جزییات وضعیت استخدامی دانشجو معلمان
-
معاون شورای عالی آموزش و پرورش گفت: وضعیت استخدام آموزش و پرورش مانند سایر ارگان‌های دولتی است با این تفاوت که قانون ‌متاهلین به خدمت آموزش و پرورش در... (ادامه)
تغییر زمان ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان
-
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام برای نقل و انتقال فرهنگیان که قرار بود از اول خرداد اجرایی شود به دلیل آماده نبودن سایت ب... (ادامه)
ضوابط نقل ‌و انتقال معلمان اعلام شد
-
بخشنامه شرایط نقل‌ وانتقال فرهنگیان برای جابجایی موقت و دائم در سال 95 از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.به گزارش خبرن... (ادامه)
نقل و انتقال معلمان به پایتخت ممنوع نیست
-
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام این خبر که نقل و انتقال معلمان به پایتخت ممنوع نیست و حتما انجام می‌شود اما ضوابط آن هنوز اعلام نشده است، گفت... (ادامه)
از سوی معاونت فنی ، آموزشی و پژوهشی نظام پرستاری عنوان شد؛
فراخوان مقاله با موضوع نقد و بررسی واقعی طرح تحول نظام سلامت
-
معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: سازمان نظام پرستاری در نظر دارد در همایشی با حضور صاحب نظران حوزه بهداشت و درمان، جامعه شناس... (ادامه)
مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری خبر داد؛
مهلت ثبت نام در دومین دوره بین المللی رهبریت تغییر در پرستاری تمدید شد
-
مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری کشور، از تمدید مهلت ثبت نام در دومین دوره بین المللی رهبریت تغییر در پرستاری خبر داد.ابراهیم محمدی در گفتگو ب... (ادامه)
مهندسان کشاورزی بخوانند
مهلت اعتراض به نتایج دهمین آزمون آبیاری
-
به گزارش معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی مهلت اعتراض به نتایج دهمین آزمون طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار تا ۳۱ فروردین ماه سال می باشد.بنابر این ... (ادامه)
سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد
ثبت نام کارآموزی آزمون مبحث17
-
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ بدينوسيله از پذیرفته شدگان آزمون مبحث17 مورخ 94/10/18 (اسامی در سایت www.tceo.ir موجود... (ادامه)
وزير آموزش و پرورش:
فوق العاده ويژه فرهنگيان از فروردين پرداخت مي شود
-
وزير آموزش و پرورش گفت: از ابتداي فروردين 95 پرداخت فوق‌العاده ويژه فرهنگيان برقرار مي‌شود.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگي ايرنا ، علي اصغر فاني روز شنبه... (ادامه)
برگزاری همایش بین‌المللی ایمونولوژی در اردیبهشت 95
-
سومین همایش بین‌المللی ایمنولوژی، آسم و آلرژی و نخستین سمپوزیوم آلرژی غذایی و دارویی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اردیبهشت 95 برگزار می‌شود.به گ... (ادامه)
وزیر آموزش ‌و پرورش:
پیگیری برای پرداخت حق‌التدریس‌ معلمان
-
وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه هیچ مدرسه تیزهوشانی تعطیل نشده است،‌گفت:‌ درباره پرداخت حق التدریس‌ها نیز در حال پیگیری هستیم و دیشب تا دیر وقت در... (ادامه)
بر اساس اعلام معاونت منابع انسانی قوه قضائیه؛
آخرین خبرها از تعیین محل خدمت داوطلبان آزمون قضاوت سال 94
-
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد: با برگزاری آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم در سال 1395؛ نیاز استان های محروم به کادر قضایی مرتفع خواهد شد و دست... (ادامه)
برگزیدگان آزمون وکالت از ۱۸ اسفند شهر خود را انتخاب کنند
-
کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام کرد که از ۱۸ اسفندماه انتخاب شهر به صورت اینترنتی برای برگزیدگان آزمون وکالت امکان پذیر خواهد بود.به گزارش گروه قضایی ... (ادامه)
ثبت نام در دومین همایش ملی «شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور»
-
هیأت رئیسه‌ گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مفتخر است با استعانت از خداوند متعال و تلاش همه‌ی صاحب نظران، پژوهشگران و سازمان... (ادامه)
کنفرانس یافته‌های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی برگزار می‌شود
-
دومین کنفرانس بین‌المللی «یافته‌های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی»، 16 اردیبهشت سال آینده در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار... (ادامه)
قابل توجه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان؛
دریافت تسهیلات از بانک قرض الحسنه رسالت برای افراد متقاضی
-
سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد، اعضایی که تا تاریخ یک اسفند 94 متقاضی دریافت تسهیلات بانک قرض‌الحسنه‌ رسالت بوده‌اند، به بانک معرفی شده‌اند. بان... (ادامه)
با حضورمتخصصان 70 کشور؛
میزبانی ایران از پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های مغزو اعصاب
-
پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز واعصاب و هفتمین کنگره بین المللی جراحی مغز و اعصاب با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به... (ادامه)
برگزاری کنفرانس محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل و نقل در برابر آتش
-
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در نظر دارد کنفرانس ملی محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل و نقل در برابر آتش را به شرح زیر برگزار نماید.زمان برگزاری:... (ادامه)
همایش بزرگداشت روز مهندس برگزار می‌شود
-
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظر دارد مراسم بزرگداشت روز مهندس را در تاریخ پنجم اسفند ماه و در مجموعه‌ی برج میلاد تهران برگزار نماید.این ... (ادامه)
مهندس عمران نمونه‌ انتخاب می‌شود
-
گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظر دارد یکی از مهندسان نمونه سال را بر اساس اظهارنامه‌ی پیوست و ارائه‌ی مدارک، ارزیابی و ا... (ادامه)
معاون وزیر بهداشت عنوان کرد؛
۱۰۰۰ پرستار جذب می شوند
-
معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، از موافقت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای جذب ۱۰۰۰ پرستار در سال ۹۵ خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، سیدعل... (ادامه)
مهندسان کشاوری بخوانند؛
قابل توجه ثبت نام کنندگان در هشتمین آزمون کارشناس رسمی
-
سازمان نظام مهندسی کشاوری و منابع طبیعی اعلام کرد؛ اطلاعات برخی از ثبت نام کنندگان در هشتمین آزمون کارشناس رسمی این سازمان ناقص است.ثبت نام کنندگان می... (ادامه)
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد؛
اعلام زمان برگزاری مصاحبه‌های علمی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا
-
برگزاری مصاحبه‌های علمی جذب اختصاصی _ ویژه داوطلبان دانشگاهی تصدی منصب قضا از اوایل سال 95 آغاز خواهد شد.به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری ... (ادامه)
پنجمین کنگره ملی گیاهان داروئی اردیبهشت 95 برگزار می شود
-
پنجمین کنگره ملی گیاهان داروئی روزهای 29 و 30 اردیبهشت 95 با حضور صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهیان دارویی و داروهای گیاهی، دانشگاهیان ... (ادامه)