fa مهلت ارسال اثر به هجدهمین جشنواره "پایان‌نامه سال دانشجویی" علاقمندان به شرکت در هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تا ۳۰ بهمن ماه برای ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره فرصت دارند. 12/24/2019 4:44:42 PM 12/24/2019 4:42:21 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ارسال اثر به هجدهمین جشنواره "پایان‌نامه سال دانشجویی"

علاقمندان به شرکت در هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی تا ۳۰ بهمن ماه برای ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره فرصت دارند.
سه‌شنبه 3 دی 1398 ساعت 16:42
مهلت ارسال اثر به هجدهمین جشنواره "پایان‌نامه سال دانشجویی"
به گزارش ایسنا، برای شرکت در این رویداد دانشجویان و طلابی که از مهر ۱۳۹۶ تا پایان شهریور ۱۳۹۸ از پایان نامه خود در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری دانشگاه‌ها یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه دفاع کرده‌اند؛ می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به نشانی isba.ir و تکمیل پرسشنامه الکترونیکی نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.
سایر شرایط ثبت نام در اطلاعیه مندرج در این پایگاه موجود است.
بخش اصلی این جشنواره شامل گروه‌های فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، علوم پایه، علوم پزشکی و دامپزشکی و گروه علوم انسانی می‌شود و در بخش ویژه نیز پایان نامه هایی که در ارتباط با مطالعات رسانه، علوم انسانی-اسلامی، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی ارسال شده‌اند مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  دانشگاه آزاد اسلامی   پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی