::. دانش آموخته عزیز ضمن خوش آمدگویی به توضیحات زیر توجه بفرمایید .::

خواهشمند است به توضیحات صفحات دقت فرمایید تا به سهولت مراحل عضویت در کانون و یا درخواست کارت شناسایی فارسی و انگلیسی را تکمیل نمایید :

  • ۱- نکته مهم اینکه آدرس الکترونیکی (ایمیلی که درج می نمایید) بعنوان نام کاربری (Username) شما محسوب شده و ضرورتاً برای هر بار ورود باید این نام کاربری را بصورت کامل مانند example@sample.com در قسمت مربوطه درج نمایید. بدیهی است که تغییر نام کاربری ثبت شده در شرایط فعلی مقدور نمی باشد.
  • ۲- با توجه به اینکه ارتباط کانون با اعضا و همچنین معرفی خدمات و استفاده از تسهیلات عمدتا از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود. از آدرس الکترونیکی (ایمیل) فعال، معتبر و اصلی خود استفاده نمایید تا از خدماتعمومی و تخصصی کانون مطلع شوید.
  • ۳- پس از کلیک بروی دکمه ثبت نام در سایت، نام کاربری (همان ایمیلی که درج می نمایید) و رمز عبور نمایش داده می شود، همچنین ایمیلی حاوی دو مورد فوق الذکر (نام کاربری و رمز عبور) برای شما ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل در شرایط متعارف تا ۱۰ دقیقه بعد از ثبت نام سایت،، مجددا عملیات را تکرار کنید; به این نکته توجه فرمایید این احتمال وجود دارد که ایمیل ارسالی از طرف کانون بجای پوشه Inbox در پوشه Spam شما قرار گرفته باشد. در صورت بروز مشکل از ساعت ۸ تا ۱۸در روزهای هفته (غیر تعطیلات) با شماره تلفن ۲۲۰۰۸۴۰۶ دفتر ارتباط با دانش آموختگان - بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.
  • ۴- در صورتیکه قبلاً در بخش ثبت نام در سایت با موفقیت ثبت نام نموده اید برای عضویت رایگان و یا درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی اینجا را کلیک و در ادامه می توانید درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان انگلیسی را ثبت نمایید. یادآور می شود برای پیوستن به اعضای کانون و یا درخواست کارت های شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی و انگلیسی، تکمیل بخش ثبت نام در سایت الزامی می باشد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش نموده اید اینجا را کلیک نمایید.

* بازدید کنندگان محترم توجه داشته باشند که عضویت در کانون رایگان است ولی برای صدور کارت شناسایی فارغ التحصیلی (حاوی اطلاعات تحصیلی و با تأیید اداره کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه) با توجه به هزینه های امور اجرایی، صدور، چاپ، خرید برخی تسهیلات و تخفیفات، بسته بندی و آماده سازی، ارسال، سایر هزینه های نیروی انسانی و ... انتخاب و پرداخت هزینه صدور برای کارت شناسایی فارغ التحصیلی به شرخ ذیل پیشنهاد می گردد:

:: دارای برچسب هولوگرام امنیتی ویژه ::

نوع کارت شناسایی فارغ التحصیلی
مبلغ صدور کارت (ريال)
کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی با اعتبار سه ساله
۸۵۰,۰۰۰
کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان انگلیسی با اعتبار سه ساله
۸۵۰,۰۰۰
" با هدف ابزاری برای معرفی دانش آموختگان در خارج از کشور به ویژه در سمینارها و مجامع علمی و تخصصی و صنفی "

:: دارای برچسب هولوگرام امنیتی ویژه ::

و به سه روش:
  • الف) پرداخت اینترنتی و سفارش کارت ها و انجام کل فرآیند در همین سایت
  • ب) پرداخت حضوری در شعب بانک ملی به شماره حساب ۰۱۰۶۰۵۴۹۰۱۰۰۷ - به نام کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و تکمیل ادامه فرآیند درخواست صدور کارت در همین سایت
  • ج) غیراینترنتی – پرینت فرم درخواست کارت از سایت و واریز حضوری در بانک ملی به حساب کانون و تکمیل فرم و ارسال پستی آن.

نکته مهم : در صورت واریز وجه مربوط به صدور کارت و ثبت درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی، به هیچ عنوان وجه واریزی عودت داده نخواهد شد.

جهت دریافت فرم درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی اینجا را کلیک نمایید .

توصیه می شود برای سهولت کار و سرعت در فرآیند صدور کارت ها و همچنین اقتصادی تر بودن انتخاب از طریق روش (الف) و نوع کارت با بازه زمانی بالاتر را انتخاب نمایید.

برای درخواست کارت شناسایی فارغ التحصیلی به زبان فارسی (به روش الف و ب) بارگذاری تصویر مدرک تحصیلی (واضح و خوانا) مرتبط با دانشگاه آزاد اسلامی، کارت ملی و عکس الزامی می باشد.

::. مزایای بهره مندی از کارت شناسایی فارغ التحصیلان به زبان فارسی و انگلیسی .::

( ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی )

۱- این کارت ها حاوی اطلاعات فارغ التحصیلی شما شامل (نام و نام خانوادگی، رشته، مقطع، واحد دانشگاهی و سال فارغ التحصیلی و مدت اعتبار كارت) می باشد.

۲- براساس بخشنامه شماره ۸۴۸۴۳۰/۴۸ مورخ ۸۴/۵/۲ ریاست محترم دانشگاه، فارغ التحصیلان این دانشگاه در بکارگیری و استخدام در واحد و دوایر مرتبط در اولویت بوده و روش شناسایی با ارسال کپی کارت شناسایی فارغ التحصیلی می باشد.

۳- کارت شناسایی فارسی و انگلیسی پس از تأیید مدرک توسط اداره کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی صادر می شود.

۴- طبق بخشنامه شماره ۲۱۶۰۵۴/۸۰ تاریخ ۸۲/۱۱/۹ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی دارندگان کارت می توانند از خدمات کتابخانه، مراکز آموزشی و پژوهشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی براساس ضوابط آن واحد دانشگاهی بهرمند شوند.

۵- برخی از خدمات، تسهیلات، تخفیفات ارائه شده توسط کانون مختص دارندگان کارت شناسایی فارغ التحصیلی می باشد، مانند : تخفیف ویژه کارت ورزش شهروندی، خدمات بیمه ای، الویت دعوت به جشن ها و سمینارها و بازدیدهای تخصصی و غیره می باشد.

۶- همراه داشتن این کارت می تواند معرف مشخصات تحصیلی شما باشد و کانون جهت هر گونه استعلام در این خصوص پاسخ خواهد داد. بدیهی است مدارک کلیه متقاضیان کارت شناسایی فارغ التحصیلی بر اساس تأیید و استعلام از واحد تحصیلی صادر خواهد شد.

۷- صدور کارت شناسایی به زبان انگلیسی به منظور تسهیل امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در همایش‌ها، نشستها و نمایشگاههای علمی، صنفی، تخصصی و بازرگانی خارج از کشور و معرف شما در مصاحبه های استخدامی در شرکت‌های بین‌المللی مدرکی برای معرفی در اماکن عمومی و فضای کسب و کار خارج از کشور با ذکر مشخصات تحصیلی شما و ... می باشد.

۸- صدور معرفی نامه عضویت در کانون فقط ویژه دارندگان کارت شناسایی فارغ التحصیلی دارای اعتبار می باشد

ثبت نام در سایت
کد ملی
جنیست
نام
نام خانوادگی
ایمیل
ایمیل وارد شده نام کاربری شما می باشد، لطفا ایمیل صحیح خود را وارد کنید
تصویر امنیتی
 
* ثبت نام در سایت به منزله عضویت در کانون نمی باشد، می بایست وارد مرحله بعدی شوید

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  دانشگاه آزاد اسلامی   پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی