fa کادر مدرسه و معلمان باید در مدارس حضور یابند رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا نباید با غیبت‌های دانش‌آموزان برخورد شود، گفت: کادر مدرسه و معلمان باید در محل کار حاضر باشند. 2/29/2020 1:41:43 PM 2/29/2020 1:41:33 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
باقرزاده:

کادر مدرسه و معلمان باید در مدارس حضور یابند

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا نباید با غیبت‌های دانش‌آموزان برخورد شود، گفت: کادر مدرسه و معلمان باید در محل کار حاضر باشند.
جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 13:41
کادر مدرسه و معلمان باید در مدارس حضور یابند
به گزارش خبرگزاری مهر، علی باقرزاده در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین با مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، با تشریح عملکرد چند ماهه اخیر، اظهار کرد: مدیران کل باید برای ساماندهی نیروی انسانی سال آینده از هم‌اکنون برنامه‌ریزی کنند.
وی افزود: زمان ثبت‌نام در آزمون مشمولین قانون تعیین تکلیف آموزشیاران از شنبه دهم اسفند اعلام می‌شود.
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش تصریح کرد: مشمولین باید از یکصد سوال به پنجاه و پنج سوال پاسخ صحیح دهند امور اداری و تشکیلات مرجع پاسخگویی نیست، بنابراین اگر کسی در آزمون مذکور نمره حدنصاب را نیاورد از ادامه کار او در آموزش و پرورش جلوگیری می‌شود.
وی ادامه داد: هرگونه اعتراض به فرآیند استخدام مشمولین باید در استان‌ها پاسخ داده شود و از ارجاع افراد به ستاد خودداری شود.
باقرزاده خاطرنشان کرد: در خصوص شرایط بازنشستگی تا زمانی که سیاست جدیدی نیامده، بخشنامه بازنشستگان لازم الاجراست و باید طبق آن عمل شود.
وی اظهار کرد: استان‌ها باید احکام جدید ناشی از اجرای فصل دهم قانون خدمات کشوری را صادر و هرگونه ابهام در این خصوص را رفع کنند لذا ادارات آموزش و پرورش باید با دقت به سوالات فرهنگیان پاسخ دهند.
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و راهیابی بیش از ۳۰ تن از فرهنگیان به مجلس گفت: استان‌ها اسامی فرهنگیان منتخب را به ما معرفی کنند هرچند این افراد به صورت قانونی نماینده مجلس نشدند اما برقراری تعامل با آنها مورد تأکید است.
وی به موضوع تعطیلی مدارس براثر شیوع بیماری کرونا، اشاره و افزود: هرچند دانش‌آموزان ممکن است طبق مصوبه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا تعطیل شود اما حضور مدیر و همکاران در مدرسه ضروری است و در ایام تعطیلی مدارس آموزش‌های مجازی توسط مدارس باید ارائه شود.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی