fa آغاز ثبت نام آزمون داخلی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی ثبت‌نام آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی از روز شنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۸ و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز سه‌شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۸ به پایان می‌رسد. 2/29/2020 1:43:14 PM 2/29/2020 1:43:06 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

آغاز ثبت نام آزمون داخلی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی

ثبت‌نام آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی از روز شنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۸ و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز سه‌شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۸ به پایان می‌رسد.
جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 13:43
آغاز ثبت نام آزمون داخلی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی
به گزارش ایسنا، وزارت آموزش‌و پرورش در راستای اجرای بندهای (۶ و ۷) بخشنامه شماره ۱۶۰۱۵۰/۷۰۰، آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال ۱۳۹۲ نهضت سوادآموزی را برگزار می‌کند.
به استناد بند (۲) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش‌وپرورش مصوب ۱۳ شهریور ۹۷ و ماده (۵) آئین‌نامه اجرایی شماره ۷۹۷۹۵/ت ۵۶۶۱۰ مورخ ۳۰ شهریور ۹۸ هیئت وزیران و بند (۲/۳) شیوه‌نامه شماره ۱۶۰۱۵۰/۷۰۰ مورخ ۲ آذرماه ۹۸ وزارت آموزش‌وپرورش، ثبت‌نام این آزمون از فردا ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۸ و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرسwww.hrtc.ir آغاز خواهد شد و در پایان روز سه‌شنبه ۲۰اسفندماه ۱۳۹۸خاتمه خواهد یافت.
داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در این آزمون، توجه داشته باشند که مهلت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام در سایت مربوطه پس از اتمام مهلت یاد شده، غیرفعال خواهد شد. متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به این آزمون به دفترچه راهنمای آن‌که از روز پنجشنبه ۸ اسفند ۹۸بر روی سایت اینترنتیwww.hrtc.irقرار خواهد گرفت، مراجعه کنند.
بر اساس این اطلاعیه، زمان آزمون مذکور در روز جمعه، ۲۲ فروردین ۹۹برگزار می‌شود. همچنین کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت‌نام، دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان تا اعلام نتیجه نهایی، انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می‌شود و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.
به گزارش ایسنا، الهیار ترکمن، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش نیز با بیان اینکه در حوزه امور اداری و تشکیلات، ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ را در دستور کار داریم گفت: اجرای قانون استخدام حق‌التدریس نیز در دستور کار است. در این طرح آموزشیار نهضت سواد آموزی، مربیان مهد کودک و حق‌التدریس تحت شرایطی تبدیل وضعیت می‌شوند. در این راستا نمایندگان مجلس نیز استفساریه‌ای را به قانون استخدامی این نیروها اضافه کرد که مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.
وی با اشاره به شرایط اختصاصی برای استخدام حق التدریس‌ها اظهارکرد: تمهیدات لازم برای انجام آزمون استخدامی حق‌التدریسی‌ها صورت گرفته است؛ لذا۱۰ اسفند ثبت نام و۲۲ فروردین آزمون برای حق التدریسی‌ها برگزار می‌شود که اگر افراد نتوانند در این آزمون موفق شوند به خدمت آن‌ها در آموزش و پرورش پایان می‌دهیم.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی