fa آغاز کلاس‌های مجازی واحد علوم و تحقیقات از فردا کلاس‌های آموزش مجازی واحد علوم و تحقیقات در ۴ مدل از فردا آغاز می شود. 3/9/2020 12:10:32 PM 3/9/2020 12:10:24 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
در اطلاعیه ای اعلام شد؛

آغاز کلاس‌های مجازی واحد علوم و تحقیقات از فردا

کلاس‌های آموزش مجازی واحد علوم و تحقیقات در ۴ مدل از فردا آغاز می شود.
جمعه 16 اسفند 1398 ساعت 12:10
آغاز کلاس‌های مجازی واحد علوم و تحقیقات از فردا
به گزارش خبرنگار مهر، کلاس های آموزشی مجازی وحد علوم و تحقیقات از تاریخ ۱۷ اسفندماه به یکی از روش های زیر برگزار می شود؛
۱-کلاس های آنلاین از تاریخ ۱۷ اسفند
با توجه به زیر ساخت موجود، برنامه ریزی برای برگزاری آنلاین تعدادی از دروس کارشناسی ارشد و دکتری صورت گرفته که به تدریج به تعداد آنها اضافه خواهد شد.
 راهنمای استفاده از کلاس های آنلاین و اطلاع رسانی کلاس ها در سایت واحد قرار داده شده است (بخش آموزش مجازی)
۲-برگزاری کلاس به صورت تولید محتوا
 تولید محتوا با توجه به نوع دروس به منظور حفظ کیفیت به دو روش زیر صورت می گیرد که پس از آماده سازی به تدریج در سایت بارگذاری خواهد شد:
۱-۲- تولید محتوی به صورت فیلم برداری از کلاس درس.
این نوع از تولید محتوی برای برخی از دروس کارشناسی صورت می گیرد که محتوا های ایجاد شده با اطلاع رسانی به دانشجویان در سایت بارگذاری می شود.
۲-۲- تولید محتوا براساس نرم افزار BB FlashBack ،با کیفیت مناسب
دانشجویان باید با مراجعه به سایت از وضعیت و نحوه برگزاری کلاس های خود اطمینان حاصل نموده و چنانچه کلاس ایشان بصورت آنلاین برگزار می شود و مطابق مقررات آموزشی در کلاس حضور پیدا کند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  دانشگاه آزاد اسلامی   پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی