fa واکنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دکتری سخنگوی دانشگاه آزاد در پاسخ به اعتراض دانشجویان دکتری در خصوص برگزاری حضوری آزمون جامع تاکید کرد که امکان لغو برگزاری حضوری آزمون وجود ندارد. 1/20/2021 11:17:52 AM 1/20/2021 11:17:06 AM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/20/11/2011186134_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/20/11/2011186134_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
واکنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دکتری

واکنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دکتری

سخنگوی دانشگاه آزاد در پاسخ به اعتراض دانشجویان دکتری در خصوص برگزاری حضوری آزمون جامع تاکید کرد که امکان لغو برگزاری حضوری آزمون وجود ندارد.
سه‌شنبه 30 دی 1399 ساعت 11:17
واکنش دانشگاه آزاد به اعتراض دانشجویان درباره آزمون جامع دکتری

احمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به اعتراض دانشجویان مبنی بر حضوری برگزار شدن آزمون جامع دکتری، اظهار کرد: دانشگاه آزاد به دلیل آنکه بیشتر نقاط کشور وضعیت قرمز داشتند، در تاریخ ۱۴ دی ماه اعلام کرد آزمون جامع دکتری در نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به صورت غیر حضوری در سامانه برگزار می‌شود اما از آنجایی که به تدریج شیوع کرونا در استان‌ها فروکش کرد، تصمیم بر این شد که آزمون جامع دکتری (بخش کتبی) به صورت حضوری برگزار شود.

سخنگوی دانشگاه آزاد افزود: از طرفی دیگر به جهت حفظ کیفیت آزمون جامع دکتری و اهمیت آن، این تصمیم اتخاذ شده است.

حیدری با بیان این مطلب که استان تهران بیشترین دانشجوی دکتری را برای حضور در آزمون جامع دارد، خاطرنشان کرد: تهران در حال حاضر در وضعیت زرد قرار دارد و برگزاری آزمون حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان پذیر است.

وی در ادامه تاکید کرد که امکان لغو برگزاری حضوری آزمون جامع دکتری وجود ندارد.

سخنگوی دانشگاه آزاد افزود: ارزیابی کتبی در واحد مرکز استان یا سایر واحدهای استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور حداکثر ۳۰ نفر در هر محل متناسب با امکانات واحدهای دانشگاهی در صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در مناطق قرمز و نارنجی، امتحان کتبی آزمون جامع، به صورت غیرحضوری (با استفاده از سامانه اعلام شده از سوی مرکز فناوری دانشگاه) برگزار خواهد شد.

حیدری اضافه کرد: همچنین در راستای تسهیل در برگزاری آزمون، دانشجویان در استان‌های مختلف بدون نیاز به سفر و حضور در واحد مبدا می‌توانند در نزدیک ترین واحد محل سکونت خود در آزمون شرکت کنند.

سخنگوی دانشگاه آزاد همچنین درباره تاریخ برگزاری آزمون نیز توضیح داد و گفت: تاریخ برگزاری آزمون‌ها به واحدهای استانی واگذار شده است.
fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  دانشگاه آزاد اسلامی   پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی