fa مهلت ارسال آثار به «ایران ساخت» تمدید شد دبیر کل جشنواره «ایران ساخت» از تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» تا 30 آبان ماه سال جاری به دلیل استقبال مخاطبان از این رویداد خبر داد. 11/3/2018 3:42:25 PM 11/3/2018 3:42:18 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801193602_Orig.jpg http://www.aiau.ir/Media/Image/18/01/1801193602_Thum.jpg کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ارسال آثار به «ایران ساخت» تمدید شد

دبیر کل جشنواره «ایران ساخت» از تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» تا 30 آبان ماه سال جاری به دلیل استقبال مخاطبان از این رویداد خبر داد.
پنج‌شنبه 10 آبان 1397 ساعت 15:42
مهلت ارسال آثار به «ایران ساخت» تمدید شد
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرویز کرمی دبیر کل جشنواره «ایران ساخت» با اعلام تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» گفت: به دلیل استقبال مخاطبان از بخش‌های مختلف جشنواره مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد. بنابراین علاقمندان به حضور در این رویداد می توانند تا مهلت تعیین شده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی موضوعی عمومی است و تحقق آن بدون کمک نخبگان، هنرمندان و عموم مردم ممکن نیست. بنابراین توجه به این موضوع و فرهنگسازی سنین پایین باید مورد توجه قرار گیرد در این راستا در این دوره از ایران ساخت بخش دانش اموزی به بخش های این رویداد اضافه شد. خوشبختانه این بخش نیز همچون سایر بخش های جشنواره در این دوره با استقبال دانش آموزان روبرو شده و از مدارس سراسر کشور آثار به دبیرخانه ارسال شده است.
به گفته کرمی، ایران ساخت رویدادی است که توسط ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برگزار می شود. دور نخست این جشنواره ملی، فرهنگی و هنری سال 95 با شعار «فناوری ایرانی= کسب و کار ایرانی» با هدف جریان سازی در حمایت از تولید ساخت داخل و دانش بنیان برگزار شد. «ایران ساخت» تلاش می کند تا تحول لازم برای تحقق اقتصاد دانش بنیان را در فرهنگ عمومی ایجاد کند بنابراین این رویداد با کمک ابزارهای فرهنگی، هنری و هنرمندان در مسیر تحقق فرهنگ سازی و ترویج اقتصاد دانش بنیان و کمک به بازار سازی محصولات داخلی گام بر می دارد.
دومین جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با اهداف «جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان»، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران»، «ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و همچنین «کمک به برجسته سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی»، در بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتال و ایده بازار و بخش دانش آموزی به همت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و به دبیر کلی پرویز کرمی و با شعار «فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی» در دی‌ماه سال جاری برپا می‌شود.
علاقمندان برای دریافت فراخوان جشنواره می‌توانند به www.iransakht.ir مراجعه کنند.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی