fa پنجمین کشور تولیدکننده نیروی انسانی مهندس هستیم رئیس هیات مدیره انجمن آموزش مهندسی ایران گفت: کشور ایران در دنیا پنجمین تولیدکننده نیروی انسانی مهندس بعد از کشورهای چین ،‌هند، روسیه و آمریکا که چندین برابر بیشتر از ما جمعیت دارد، است. 1/9/2019 3:40:04 PM 1/9/2019 3:39:52 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس هیات مدیره انجمن آموزش مهندسی ایران:

پنجمین کشور تولیدکننده نیروی انسانی مهندس هستیم

رئیس هیات مدیره انجمن آموزش مهندسی ایران گفت: کشور ایران در دنیا پنجمین تولیدکننده نیروی انسانی مهندس بعد از کشورهای چین ،‌هند، روسیه و آمریکا که چندین برابر بیشتر از ما جمعیت دارد، است.
دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 15:39
پنجمین کشور تولیدکننده نیروی انسانی مهندس هستیم
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، رضا فرجی دانا رئیس هیات مدیره انجمن آموزشی مهندسی ایران افزود: ما باید از ظرفیت مهندسان در توسعه کشور استفاده کنیم چرا که امروز ما بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به مهندسان نخبه داریم تا بتوانیم در رشد و شکوفایی و همچنین توسعه کشور از این افراد بهره بریم.
وی ادامه داد: مهندسان ما باید برای توسعه کشور وارد صنایع و مراکز صنعتی ما بشوند و با تعقیب و تحول اساسی و رو به رشدی جایگاه ایران را ارتقا دهند. این در حالی است که ما سالانه تعداد بسیاری فارغ‌التحصیل رشته‌های مهندسی در سراسر دانشگا‌ه‌های کشور داریم و باید با برنامه‌ریزی و یک طرح اجرایی نسبت به جذب این افراد در مراکز مختلف صنعت، کشاورزی و علمی استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: بدون شک با استفاده از مهندسان ایرانی ما می‌توانیم در مدت زمان کمی به شرایط مطلوب برسیم. چرا که بسیاری از مهندسان ما به کشورهای دیگر رفته و در مراکز مختلف مشغول به کار می‌شوند. یکی از راه‌های توسعه کشور استفاده از ظرفیت‌ افراد نخبه در حوزه‌های مختلف علمی است.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی