fa افزایش تعدادی از وام‌های دانشجویی مرداد ماه مشخص می‌شود رئیس صندوق رفاه دانشجویان، گفت: تکلیف افزایش تعدادی از وام‌های دانشجویی و قیمت ژتون غذا در جلسه ۱۹ مردادماه هیأت امنای این صندوق معین می‌شود. 6/8/2019 4:27:12 PM 6/8/2019 4:27:00 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس صندوق رفاه دانشجویان

افزایش تعدادی از وام‌های دانشجویی مرداد ماه مشخص می‌شود

رئیس صندوق رفاه دانشجویان، گفت: تکلیف افزایش تعدادی از وام‌های دانشجویی و قیمت ژتون غذا در جلسه ۱۹ مردادماه هیأت امنای این صندوق معین می‌شود.
شنبه 18 خرداد 1398 ساعت 16:27
افزایش تعدادی از وام‌های دانشجویی مرداد ماه مشخص می‌شود
به گزارش خبرنگار ایرانا ناصر مطیعی ،اظهار کرد: کمیسیون دائمی هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان تیرماه برگزار می‌شود و چکیده مباحث این کمیسیون برای تأیید نهایی و ابلاغ در جلسه ۱۹ مردادماه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان بررسی و مصوب می‌شود.
وی افزود: در این زمینه صندوق رفاه، پیشنهادات خود را با توجه به محدودیت منابع برای افزایش چند وام اعلام کرده است.
مشاور وزیر علوم در مورد افزایش قیمت ژتون غذا با اشاره به بالا رفتن هزینه مواد اولیه، تاکید کرد: قیمت اکثر مواد غذایی افزایش یافته است که روی قیمت تمام شده غذا در دانشگاه تأثیر می‌گذارد. از سوی دیگر، دانشگاه‌ها از دو محل افزایش قیمت غذا و اعتبار خودشان این هزینه‌ها را تأمین می‌کنند.
مطیعی تاکید کرد: با این حال، اکثر دانشجویان از طبقات متوسط جامعه هستند و تورم خانواده‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد که باید تا جای ممکن مراعات این شرایط را کرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان همچنین در مورد تمهیدات این صندوق برای اعتبارات، گفت: اعتبارات اختصاص نیافته سال گذشته را که بر اساس قانون نمی‌توان بازگرداند، اما برای سال جاری در تلاش هستیم، این اتفاق تکرار نشود و اعتبارات را به طور کامل دریافت کنیم تا در شرایطی که دانشجویان سختی‌های بیشتری دارند، گشایش در کارشان ایجاد شود.
به گفته مشاور وزیر علوم، صندوق رفاه دانشجویان از هم اکنون برای اعتبارات سال ۹۹ در حال رایزنی با نمایندگان مجلس و سازمان برنامه و بودجه کشور است که برنامه مناسب‌تری به مجلس ارائه دهد.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی