fa ثبت‌نام در آزمون استخدامی رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع تا 12 آذر معاون برنامه‌ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم از ثبت‌نام در آزمون استخدامی جذب نیروی لیسانس و فوق‌لیسانس رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در شرکت پتروشیمی جم خبر داد. 11/30/2019 4:58:41 PM 11/30/2019 4:58:04 PM کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی /../IMG/NewsDef.png /../IMG/NewsDef.png کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
معاون برنامه‌ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم خبر داد:

ثبت‌نام در آزمون استخدامی رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع تا 12 آذر

معاون برنامه‌ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم از ثبت‌نام در آزمون استخدامی جذب نیروی لیسانس و فوق‌لیسانس رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در شرکت پتروشیمی جم خبر داد.
شنبه 9 آذر 1398 ساعت 09:58
ثبت‌نام در آزمون استخدامی رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع تا 12 آذر
به گزارش «محمدتقی شفیعی»  گفت: شرکت پتروشیمی جم در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از استانهای بوشهر، فارس و هرمزگان و از بین فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع و از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و رفتاری و معاینات پزشکی مطابق با مقررات شرکت و در قالب قرارداد قانون کار و از طریق شرکت تامین نیروی انسانی جذب (استخدام) نماید.
وی افزود: داوطلبین عزیز می توانند برای ثبت نام واطلاع از شرایط عمومی واختصاصی و برنامه زمان‌بندی ثبت‌نام حداکثر تا تاریخ 12 آذر ماه به سایت jam.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند.
معاون برنامه ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم با بیان اینکه آزمون استخدامی در نیمه دوم آذر ماه امسال برگزار می‌شود، اظهار کرد: حداکثر سن سال برای مقطع لیسانس۲۶ سال و برای مقطع فوق لیسانس ۲۸سال است. (طول مدت سربازی به سقف شرط سنی اضافه می‌گردد. مدت سابقه کار مرتبط با رشته با ارائه گواهی معتبر تا سقف 6 سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط شش ماه به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد.)
شفیعی گفت: با پیگیری‌های انجام شده ومطابق دستورالعمل‌های صادر شده، شهرستان‌های مهر، لامرد، پارسیان و استان بوشهر به عنوان بومی در این آزمون محسوب می‌شوند.
وی در پایان گفت: این شرکت در ماه‌های آتی از طریق آزمون در دیگر رشته‌های مهندسی نیرو جذب خواهد کرد که از طریق وب سایت پتروشیمی جم اطلاع رسانی می‌شود.
 fa کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی